Kyvadlová doprava z Afriky na Kanárské ostrovy zdarma – to vše na náklady daňových poplatníků EU

Kyvadlová doprava z Afriky na Kanárské ostrovy zdarma – to vše na náklady daňových poplatníků EU

Pobřežní stráže zemí, které jsou vstupní branou invaze od Evropy, dostávají pravidelné, velmi tučné dotace z EU. Poté, co začala řecká  pobřežní stráž vracet invazisty zpět do Turecka, EU se rozhodla, že již nebude Řecku na provoz pobřežní stráže přispívat, dokud nebude zachycené džihádisty převážet namísto do Turecka do Řecka. Tím EU znovu potvrdila, že podporuje muslimskou invazi do Evropy, a co víc, dokonce ji organizuje.

Pašerákům z italské pobřežní stráže, kteří denně přiváží stovky až tisíce vetřelců na Lampedusu, ovšem vyplácí štědré dotace i nadále. Plní totiž své zadání a tím plány na výměnu obyvatel Evropy za Afričany.

Totéž se děje směrem ke španělské pobřežní stráži, která dostává velmi tučné dotace od EU zejména na střežení Kanárských ostrovů, které jsou spolu se španělskými exklávami v Maroku nejvíc zatížené invazí.

A jak je vidět, také španělská pobřežní stráž plní své zadání a opakovaně si jezdí pro příděl Afričanů až k břehům Afriky. O několika takových případech jste si zde již mohli přečíst a jak se zdá, tak tato přeprava se již stala kyvadlovou. Ovšem cestující si to sami neplatí, cestu jim ze svých daní platí občané EU, tedy i vy…

Kanárské ostrovy si neodpočinou. Pobřežní stráž na Gran Canarii je již denně informována neziskovkami o odjezdech lodí z afrického pobřeží. V závislosti na ostrově a informacích pak letadlo odlétá a poté záchranná loď po spatření lodi s Afričany připluje na místo u břehů Afriky, aby vyzvedla cestující.

A včera se to stalo znovu. Záchranná loď španělské námořní záchranné služby v marockých vodách vyzvedla celkem 47 tranzitních cestujících, jednalo se o 37 mužů a 10 žen ze subsaharské Afriky. Ti budou po nějaké době pobytu v karanténě na Kanárských ostrovech posláni na evropskou pevninu.

Concepción Arenal se právě vrátil do Puerto del Rosario na Fuerteventurě. Afričané jsou nyní předáni odpovědné policii. Proč lidé nebyli přivedeni zpět na pobřeží nedalekého města Boujdour, není známo.

K tomu jen dodávám, že známo to je. Španělská pobřežní stráž dělá jen to, zač je placena z EU. Pokud by Afričany vrátili ten kousek do Afriky, dopadli by stejně, jako jejich řečtí kolegové, kteří vetřelce vrací do Turecka…

Pozn.: Na titulním obrázku vidíte celou trasu, kterou musela loď z Kanárských ostrovů a zpět ujet, aby Afričany přivezla. Je především jasně vidět, že Afrika je v bezprostřední blízkosti lodě, na Kanárské ostrovy je cesta mnohem delší. Takových plaveb absolvuje Španělská pobřežní stráž několik týdně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Kyvadlová doprava z Afriky na Kanárské ostrovy zdarma – to vše na náklady daňových poplatníků EU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout