Pákistán: Otřesné video ukazuje, jak muslimové v davu znásilňují ženu – hra zvaná Taharrush

Pákistán: Otřesné video ukazuje, jak muslimové v davu znásilňují ženu – hra zvaná Taharrush

V Pákistánu jsou v posledních letech nebývale utiskováni nemuslimové, zejména pak křesťanské a hinduistické ženy. Na čerstvém videu ze země, která je nejen zeměpisnou polohou, ale i mentalitou, velmi blízko Afghánistánu, vidíte, jak se muslimové dívají na ženy. Jde zcela jistě o nemuslimku, které v zemi stále častěji podstupují podobná martýria, ostatně, v minulosti jsem psala i o znásilněních velmi malých křesťanských holčiček – 2,5 a 3leté.

Taharrush je zrůdný zvyk, který neodmyslitelně patří k islámu. To vám ovšem propagandistický mainstream neřekne. Hromadná znásilnění nemuslimek patří k oblíbené zábavě v celém islámském světě, ale i v Evropě.

Opět připomínám, že podobné jednání s nevěřícími ženami je pro muslimy v těchto zemích typické, obzvlášť pak, když jsou v davu. V Evropě si samozřejmě troufají také, ale zatím ne v takové míře, neboť jich je zde relativně málo. Ovšem všechny vlády, EU i neziskovky dělají maximum pro to, aby tento odpad přišel i do Evropy v co největším počtu, včetně všech jejich zvyklostí. Pákistánci to ostatně ukazují v případech znásilňovacích gangů ve velké Británii a tlupy muslimů to předvedly v Německu o silvestrovské noci roku 2016 nebo na hudebních festivalech ve Švédsku.

Na pouze pár dnů starém videu vidíte, jaká je pravá mentalita Afghánců a Pákistánců (je to jedno a to samé). Otázka pak zní, proč nešli Afghánci právě do sousedního Pákistánu, kde by byli mezi svými?? V kontextu toho, co vím o těchto zemích mne udivuje, že se najde ještě tolik hlupáků, kteří dovoz lidí z natolik nekompatibilních společností podporují….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.6]

One thought on “Pákistán: Otřesné video ukazuje, jak muslimové v davu znásilňují ženu – hra zvaná Taharrush

  1. Vskutku ti barbaři se nezastaví před ničím, a zcela využívají toho, co jim zakladatel Mohmed nabídnul, vzít si kafírku jako kořist.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.