Ve Frankistánu začala výstavba už třetí obří mešity

Ve Frankistánu začala výstavba už třetí obří mešity

Podle všeho by měly být tři největší evropské mešity právě ve Francii. Zatímco před časem začali stavět Turci mešitu ve Štrasburku, která má být po dostavbě zároveň největší mešitou v Evropě, záhy se rozhodli postavit ještě větší mešitu ve městě Mety. Starosta města dokonce prohlásil, že by se mělo město stát další Mekkou.

Nyní byla ohlášená výstavba třetí monstrózní francouzské mešity, jejíž základy již byly položeny, přičemž svojí velikostí by se měla vyrovnat oběma uvedeným. Staveniště mešity, očekávané po generace v Clichy-sous-Bois, bylo otevřeno veřejnosti tento čtvrtek večer a sdružuje věrné a politické osobnosti oddělení. Otevření modlitebny s 1800 místy (pro 1200 mužů a 600 žen) se očekává v létě 2022.

Francie tak bude mít v roce 2022 tři největší evropské mešity, dosavadní největší evropská mešita v Kolíně nad Rýnem bude až čtvrtou největší. A je možné, že dokonce pátou, neboť i švýcarští muslimové mají v úmyslu postavit podobné monstrum, jako ty dvě ve Francii, také v Ženevě.

V Evropě, kde byly před pár desítkami let většinou jen modlitebny a teprve po čase začaly vznikat první skromné mešity bez minaretu, se začnou v příštích letech objevovat monstra, jaká Evropa dosud nezažila. Co jiného by mělo Evropany probudit? Jaký další důkaz velmi rychle postupující islamizace je zapotřebí podávat?

První známkou islamizace jakéhokoli území jsou kebabárny. Zároveň s nimi se objevují i modlitebny a skromné mešity, což je stav, jaký znali před 15 lety ve Švédsku a jaký známe dnes od nás. Ve Francii byl tento stav někdy v 80. letech. Nicméně, v současné Evropě se situace velmi výrazně urychluje i díky rekordní invazi z muslimských zemí. Co se ovšem zcela tají je i fakt, že mnoho nemovitostí vykupují v zatím neislamizovaných zemích bohatší muslimové v místech, která mají být časem plně islamizována.

Francie má koloniální minulost, proto se dostala do situace, kterou už nejde zvrátit, islamizace celé země, či alespoň jejích částí, je zcela nezvratná. Zbytek Evropy ovšem Francii pozvolna následuje. Jak dlouho potrvá, než se podobná monstra, jako ve Francii, začnou stavět po celé Evropě? Nebude pak už pozdě proti tomu něco dělat??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Ve Frankistánu začala výstavba už třetí obří mešity

  1. Vzhľadom na doslova fanatickú podporu Orbána a Morawieckého neľudskému Erdoganovmu režimu /aj Saudskej Arábii/ sa dá stavba megamešít a rýchly príval moslimských kolonistov očakávať aj v „konzervatívnom“ Poľsku či Maďarsku… Do Maďarska a Poľska prúdia dennodenne cudzinci – voliči tamojších fašistických strán – už teraz a ich počet bude neustále rásť. Kosovo , Severné Macedónsko, Čiernu Horu, Bosnu a Hercegovinu ,Albánsko, ba ani Bulharsko už nikto nikdy nezachráni – ich zmena na tvrdé islamské režimy je otázkou pár rokov. A zrejme aj Česko, Poľsko a Maďarsko, bez ohľadu na to, kto im bude vládnuť, čaká podobný osud. My Slováci sa ešte zachrániť môžeme, podobne ako Bielorusi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout