Španělský učitel byl suspendován jen proto, že prohlásil, že existují jen dvě pohlaví

Španělský učitel byl suspendován jen proto, že prohlásil, že existují jen dvě pohlaví

Samozřejmě, pokud by tvrdil, že existuje kolem 100 pohlaví, byl by zcela jistě stále na svém postu a je dost dobře možné, že by brzy povýšil třeba na ředitele školy. Ovšem tvrdit, že existují jen dvě pohlaví, si rozhodně zaslouží tvrdý trest.

Jesus Luis Barron Lopez, který je středoškolským učitelem biologie v Alcala de Henares poblíž Madridu, byl suspendován za to, že učil, že existují pouze dvě pohlaví: muž a žena.

“Učiteli byly uloženy přísné sankce za konstatování vědecké pravdy, že existují pouze dvě biologická pohlaví, muž a žena, v závislosti na tom, že se narodí s chromozomy XX v případě žen a chromozomů XY v případě mužů,” vysvětlila vedoucí organizace křesťanských právníků Polonia Castellanos.

V dubnu Barron Lopez přednášel studentům o lidské sexualitě se svolením školních úřadů. V souladu s učebnicí biologie používanou španělskými středními školami učitel vysvětlil, že ačkoli transsexuální lidé, kteří mění své pohlaví, existují, geneticky mají stále chromozomy svého vlastního pohlaví.

“Věda to nedokázala změnit,” zdůraznil.

O několik dní později dostal učitel důtku od ředitelky školy, která ho informovala o údajných stížnostech rodičů, kteří nesouhlasili s jeho výukou. Barron Lopez ujistil, že je připraven se omluvit, pokud někoho urazil, ale zdůraznil, že měl na mysli vědecké důkazy.

Brzy poté byl suspendován na šest měsíců inspektorem madridské rady pro vzdělávání. Podle zprávy rady byly učitelovy komentáře během lekce považovány za “homofobní, rasistické a patriarchální a projevily pohrdání jinými skupinami”.

Barron Lopez nyní podal žalobu, ve které tvrdí, že se stal obětí ideologické perzekuce.

Vedoucí organizace Křesťanských právníků Polonia Castellanos zdůraznila, že rodiče si nestěžovali a že učitel byl potrestán čistě z iniciativy ředitelky a inspektorky.

“Zdá se, že ředitelka chce vnutit svou ideologii studentům na veřejné škole. Mezitím by podle španělské ústavy měly být veřejné školy ideologicky neutrální,” řekla a dodala, že Barron Lopez ani nedostal možnost nic vysvětlit ani se bránit.

Lopez zdůraznil, že se jedná o pokus umlčet jeho a tisíce dalších učitelů, kteří odmítli myšlenku totalitní ideologické politiky 21. století.

Varoval, že v jeho škole se opakovaně tlačí studentům do hlavy “genderová ideologie”, která vedla k demoralizaci nezletilých a že tato výuka se vyučuje bez vědomí nebo svolení rodičů.

Poznamenal také, že během těchto lekcí byly používány filmy a obrázky hraničící s pornografií.

K tomu jen dodávám, že naše vláda schválila genderovou výchovu už od září i na všech stupních českých škol. S touto zvrhlostí se má začít dokonce už od jeslí a je pravděpodobné, že během roku bude i u nás několik učitelů vyhozených za to, že si dovolili tvrdit, že existují jen dvě pohlaví…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Španělský učitel byl suspendován jen proto, že prohlásil, že existují jen dvě pohlaví

  1. Neomarxisté se cítí již tak silní a neohrožení, že si dovolí šikanovat lidi i těmi největšími absurditami, je jen otázka času, kdy bude vyhozen učitel matematiky za tvrzení že 1 + 1 = 2 a fyzik za výuku černých děr, když biologové jsou vyhazováni za uvedení vědeckých faktů. Ono sice 100 pohlaví existuje, ale jen v hlavách pomatenců, psychicky nemocných a v hlavách neomarxistů, kteří lež používají k utvrzování své moci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.