Ani jeden Afghánec do ČR

Reaguji tímto na mnoho polemik, které se v poslední době objevily, stran toho, zda máme povinnosti přijmout Afghánce, kteří kolaborovali s okupanty z NATO. Tedy logicky i s naší lokajskou armádou (potažmo vládou, která tam armádu vyslala), jenž se okupace účastnila v zájmu cizích mocností. Ostatně, jako obvykle. V Afghánistánu byli naši vojáci v zájmu USA a rozšiřování pěstebních ploch opiového máku, aby měli co konzumovat evropští a američtí feťáci. Aktuálně v Mali jsou naši vojáci v zájmu Francouzů, kteří mají pro změnu zacíleno na zásoby uranu, zlata a diamatů.

Tedy v prvé řadě naše mise kdekoli jsou misemi okupačními, v zájmu té mocnosti, které zrovna potřebuje naše lokajská vláda vlézt hluboko do rekta. Dle mého názoru by měla být naše armáda – pokud už bude v cizině –  v Řecku, Itálii, Španělsku, na Kanárských ostrovech, případně v Libyi nebo Maroku, kde by po dohodě pomáhala dohlížet na hranice. Tím by skutečně sloužila zájmům Evropanů, potažmo tedy i ČR.

Ovšem dovozem jakýchkoli příslušníků národů, jejichž země okupujeme, neprospějeme ve finále nikomu. Tedy ani těm, kdo s okupanty kolaborovali, ale ani naší zemi, která se tak může dočkat přísunu desetitisíců muslimů (každý z nich má rozvětvenou rodinu, často čítající i nějakou tu stovku členů), kteří by byli dobrým základem islamizace. Díky těmto komunitám by byla naše země velmi lákavá pro další muslimy, zejména Afghánce, kteří přijdou do Evropy. Pokud čtete tyto stránky delší dobu, pak moc dobře víte, jak právě Afghánci Evropu „obohacují“.   Skutečně to zde chcete? Nezapomeňte, že před časem právě syn (či synovec) takového kolaboranta znásilnil sestřičku v nemocnici na Bulovce…

O tom, že mezi tzv. „kolaboranty,“ kteří vojákům NATO tlumočili, byl i jistý počet Talibánců, kteří měli za úkol donášet a posléze se právě coby kolaboranti dostat do Evropy, absolutně v nejmenším nepochybuji. Umění přetvářky je něco, co zvládá muslim opravdu mistrovsky, takže nikdo ani nemusel poznat, že jde ve skutečnosti o Talibánem nastrčeného člověka.

S takovým Afgháncem by se navíc do země dostala nejen jeho středověká ideologie a zpravidla velmi početná rodina, ale časem i jeho známí s rodinami, jako se to děje na Západě. Pokud už má tedy někdo potřebu těmto jistě nadstandardně placeným kolaborantům pomáhat, pak navrhuji jejich vystěhování do jiné muslimské země. Tedy rozhodně ne do ČR, ale třeba do Iráku, Tuniska, Maroka, Turecka, Egypta, Albánie či jakékoli jiné muslimské země.

Proč jim nezařídit právě tam bydlení, novou identitu a proč ne třeba v turistické oblasti, kde by případně mohli coby tlumočníci získat práci v cestovním ruchu. Myslím, že proti podobné pomoci těmto „kolaborantům“ by nikdo vůbec nic neměl. Na světě je celkem miliarda muslimů a 56 muslimských zemí, tak proč je stěhovat do Evropy?

Zásadně tedy nesouhlasím s aktivistickými křiklouny, kteří mají potřebu nadávat té části národa, která chce zemi uchránit islamizace do islamofobů. Bránění se islamizaci není islamofobie, neboť velmi dobře víme – i díky dění v západní Evropě – jaké to je, žít v islamizované zemi. Není dne, aby v těchto zemích někoho muslimové multikulturně neobohatili…

PS: Svůj názor na to, zda přijmout nebo nepřijmout desítky, ne-li stovky Afghánců i s jejich širokými rodinami, můžete vyjádřit v anketě na pravé liště, hned pod volební anketou…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Ani jeden Afghánec do ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout