Španělsko: Senegalec brutálně zbil a okradl hoteliéra

Španělsko: Senegalec brutálně zbil a okradl hoteliéra

Andalusie patří k jedné nejvíce multikulturně obohacovaných oblastí Španělska, většina lidí už tam odmítá přijímat další invazisty, neboť letos už jich přijali více než 2500 a další jim vláda nutí z ještě více přetížené Ceuty. Po podobných incidentech, jichž je v oblasti víc, bude zřejmě neochota se ještě více „obohacovat“ u místních mnohem znatelnější.

Julio del Rey je známý hoteliér v Seville, který také provozuje bar před katedrálou hlavního města Sevilly, Bar Julio. Minulé pondělí, po zápase, kdy se postavila španělská reprezentace proti Švédsku v La Cartuja, byl Julio terčem útoku, na který nikdy nezapomene. Senegalský vetřelec, s nímž dokonce několik minut mluvil, ho zmlátil a ukradl z pokladny 700 EUR. Majitel má samozřejmě jasno: příště se bude bránit.

Po zápase tento senegalský invazista vstoupil do baru Julio, aby si objednal pivo a zřejmě si promluvil s majitelem. Jen však čekal, až budou prostory baru prázdné. Když se sevillský hoteliér po jedné hodině ráno chystal zavřít, Afričan neváhal, hodil po něm stůl a později mu vyhrožoval a napadl ho nůžkami, aby si vzal peníze z pokladny: 700 eur.

Zraněný Julio přiznává, že je v pořádku, ale přiznává také, že vpichy, které mu udělal, i když to není vážné, ho hodně bolí. „Upřímně, necítím se na to, abych šel do baru, protože mám pořád trauma,“ přiznává.

Zajímavé je, že to byl sám černý zločinec, kdo Juliovi přiznal, že je ze Senegalu. „Ten muž vypadal jako normální, dobře oblečený… Ten chlap to udělal mnohokrát. Chtěl jsem zavřít bar, zhasnout světla, která svítila venku, vedle dveří, a když jsem ho vyzval, aby šel ven, zvedl stůl, hodil ho po mně. Praštil mě do ramene, protože jsem se mu vyhnul,“ vzpomíná Julio.

„Pak vzal nůžky, které si předem připravil a s nimi mě táhl do baru, abych otevřel pokladnu s tržbou, ale pokladna byla zablokovaná. Pak jsme se ji několikrát pokusili otevřít, ale pokaždé, když jsem stiskl tlačítko a neotevřela se, tak mne bodl, říká Julio, který má na stehně, paži, zádech a krku poranění. „Všude mě píchal nůžkami,“ vysvětluje.

Julio má nyní jasno. Už se mu to nestane: „Příště se budu pořádně bránit. Ale když se budu bránit nožem a zabiju ho, budu viníkem já.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Senegalec brutálně zbil a okradl hoteliéra

  1. Když jsme byli malí, tak nám mám říkala, neotvírejte neznámým lidem, nebavte se s nimi, nikam s nimi nechoďte. A tak jsme měli posílenu xenofobii, tedy ochranný reflex, jež je součástí pudu sebezáchovy. Na západě jsou již léta dětem vymývány mozky a jejich ochranné reflexy utlumované z ideologických důvodů. Je to zločin na dětech, protože sluníčkářská teorie o všemožné lásce všech ke všem je fantasmagorie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.