Švýcarsko: Arab pod pohrůžkou nožem znásilnil ženu na veřejném záchodě

I když je Švýcarsko mimo EU, přesto se ani tato země multikulturnímu obohacení nevyhýbá. Většinou záleží spíš na tom, jaké politiky si dlouhodobě lid dané země volí. Ostatně, takové Norsko, které také není v EU, je již natolik islamizováno, že patří k zemím, kde již islamizaci nelze zvrátit. Nicméně, i přesto tam stále vyhrávají liberální vítačské strany.

Minulý čtvrtek po půlnoci byla znásilněna žena v Basileji na ulici Freiburgerstrasse. Podle státního zastupitelství oběť v pondělí večer na náměstí Wiesenplatz narazila na neznámého muže. Pachatel nejprve ženě vyhrožoval bodnou zbraní a pak ji odtáhl na toalety v ulici Freiburgerstrasse, kde ji znásilnil.

Než neznámý Arab utekl, ukradl všechny peníze znásilněné ženy.

Pachatele zatím nechytili. Hledaný muž je ve věku 25 až 30 let, vysoký asi 165 cm, tmavá pleť,  znaménko na čele, vážící asi 60 až 70 kg, tmavohnědé oči, výrazné obočí, černé vlasy učesané k uším, mluvící italsky a arabsky, měl sportovní černé boty, světlé džíny, černou bundu, černý svetr a čepici.

V Basileji podobné sexuální delikty nejsou vzácné: k poslednímu incidentu došlo v únoru 2020, kdy byla žena znásilněna na ulici před svým domem v ulici Elsässerstrasse.

Zločin rozrušil celé město. Den po zločinu se uspořádala manifestace proti sexuálnímu násilí. Mnoho lidí pak prohlašovalo, že město již není bezpečné pro ženy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švýcarsko: Arab pod pohrůžkou nožem znásilnil ženu na veřejném záchodě

  1. „Bašta priamej demokracie“ Švajčiarsko sa , pokiaľ viem, islamizuje rovnako rýchlo ako väčšina EÚ a mení na preľudnenú multikultúrnu stoku. Mešity tam rastú ako huby po daždi, migranti pribúdajú závratným tempom, neomarxistický teror je už dávno štátnou ideológiou tak ako v Nemecku. S výsledkami referend /napr. o mešitách či burkách/ si tamojší Albánci, Turci či černosi určite nelámu hlavy. A genocída belochov a kresťanov tam prebieha najrýchlejšie z celej Európy,. ako o tom svedčia „reprezentácie“ vo futbale či atletike. Nebudem prekvapený, ak pápež František dovolí slúžiť vo Švajčiarskej garde aj moslimom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout