Stávající lodě neziskovek nestíhají, do libyjských vod včera vyrazila další loď německé neziskovky

Stávající lodě neziskovek nestíhají, do libyjských vod včera vyrazila další loď německé neziskovky

Letošní invaze již nabývá nevídaných rozměrů, takže lodě vysoce ziskových pašeráckých neziskovek vůbec nestíhají lovit své klienty z člunů poblíž libyjských břehů, aby je dopravily do Itálie, odkud se obohacovači z Afriky vydají do dalších evropských zemí, přičemž většina míří do Německa. Včera pouze na Lampedusu připlulo během několika málo hodin 1200 muslimských vetřelců. To je skutečně jen zlomek počtu, který se nyní přesouvá z Afriky.

Jak jistě víte, tak k hlavním podporovatelům invaze patří EU se zcela nefunkčním Frontexem (který pravidla funguje jen jako další pašerácká neziskovka) a s vysokými dotacemi promigračním neziskovkám. Z evropských zemí je pak největším podporovatelem výměny evropských obyvatel za černochy a Araby zejména Německo. Právě tato země nyní poslala další pašeráckou loď do Středozemního moře.

Vodní taxi “Sea-Eye 4” včera opustilo španělský přístav Burriana a je na cestě k vyhledávání “trosečníků” u libyjského pobřeží. Převaděči včas zajistí gumové čluny nebo dřevěné kocábky, které nejsou vhodné pro cestu do Evropy. Pak je zde Alarm phone, který pašerácké lodě informuje o poloze těchto plavidel, aby ti kdo se na jejich palubách nacházejí, mohli přejít na kyvadlovou dopravu a být podle potřeby přepraveni na evropské pobřeží.

“Nová záchranná loď “Sea-Eye 4″ vyplula v sobotu ze španělského přístavu v Burrianě na svou první misi. Očekává se, že loď dorazí do pátrací a záchranné oblasti v centrálním Středomoří do pěti dnů,” uvedla regensburská neziskovka Sea-Eye, která loď provozuje. Humanitární operaci ve Středomoří podporují United4Rescue, Aliance pro civilní záchranu a humanitární organizace Němečtí lékaři.

K výše uvedenému už jen dodávám, že drtivá většina lodí neziskovek, které brázdí libyjské výsostné vody, pochází z Německa, přičemž stejně tak neziskovky, které působí v Řecku a starají se o přísun džihádistů z oblasti Středního a Blízkého východu, jsou v drtivé většině německé. Tedy je to opět Německo, hegemon EU, kdo velí likvidaci celé Evropy….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Stávající lodě neziskovek nestíhají, do libyjských vod včera vyrazila další loď německé neziskovky

  1. Bohužel, my Německé a EU voliče nezměníme, a tak nám zbývá jediné, naše vlastní obrana, pokud o to zase budou stát naši voliči, což na to nevypadá. .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.