Lodě Sea Watch 4 a Ocean Viking právě vezou do Evropy dalších 544 Afričanů (video)

Lodě Sea Watch 4 a Ocean Viking právě vezou do Evropy dalších 544 Afričanů (video)

Přísun multikulturního obohacení nekončí ani nyní spíš naopak, s tím, jak se otepluje a dny prodlužují, mají pašerácké neziskovky stále víc klientů.

Po návratu lodi německé neziskovky “Sea-Watch 4” do pátrací  zóny u libyjského pobřeží byly okamžitě zahájeny sběrné operace, ve čtyřech fázích bylo vystopováno 308  klientů, kteří poté přešli z nafukovacích člunů na pašeráckou loď na cestu do Evropy. Mezi “Novoevropany” na palubě “Sea-Watch 4” je údajně mnoho nezletilých (to jsou samozřejmě zpravidla třicátníci, kteří tvrdí, že jim je 16-17), 11 žen a jedno dítě. Nejsou k dispozici žádné informace o státní příslušnosti.

Druhá loď -“Ocean Viking” – opustila “lovnou” zónu již v úterý brzy ráno a od té doby čeká na “bezpečné útočiště”. Pak přišla očekávaná zpráva o přidělení přístavu Augusta na Sicílii, kam dnes ráno loď připlula, aby vyložila 236 lidí, kteří začnou okamžitě parazitovat na štědrých sociálních dávkách. Říká se, že údajně také “Ocean Viking” má na palubě mnoho nezletilých (opět zřejmě půjde o ty “nezletilce”, kterým je víc než 20, mnohdy i víc než 30 let). Nejsou zde také žádné informace o národnosti vylovených, následující video by mohlo alespoň poskytnout vodítko, odkud zřejmě budoucí multikulturní obohacení Evropy pochází:

Obohacení v noci na dnešek  potkalo i Lampedusu:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Lodě Sea Watch 4 a Ocean Viking právě vezou do Evropy dalších 544 Afričanů (video)

  1. Teď asi Italové budou mít poslední možnost ve volbách zpomalit a zarazit is lamizaci Itálie, čím déle budou váhat, a žít s falešným pocitem humanistů, tím větší to bude pak mela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.