Lampedusa si moc neuleví, o invazisty má zájem jen Německo, ostatní evropské země obohacení odmítají

Lampedusa si moc neuleví, o invazisty má zájem jen Německo, ostatní evropské země obohacení odmítají

 

Jak už víte, tak ostrov Lampedusa zažívá nevídanou invazi, kdy sotva stíhá vetřelce, kteří dorazí z Afriky, ubytovávat. Přeplněná jsou už všechna ubytovací zařízení, včetně luxusních lodí, přičemž mnoho ilegálů prozatím pobývá v ulicích ostrova. Místní jsou samozřejmě ze situace nešťastní, snad až na ty, kdo mají z invaze finanční prospěch.

Německo je v současné době a pravděpodobně i zůstane jedinou členskou zemí EU, která souhlasila s tím, že na své území přemístí ilegály, kteří momentálně sužují Lampedusu. Jedná se především o Afričany, ale také občany Bangladéše. Maas neuvedl konkrétní počet údajných “uprchlíků”, což není nutné, protože zbytek se jednoduše vydá do Německa o něco později po vlastní ose.

Německý ministr zahraničí Heiko Maas slíbil Itálii, že přijme přistěhovalce, kteří nyní stále častěji překračují Středozemní moře z Afriky. “Itálie nesmí zůstat v této otázce sama,” řekl politik německé sociální demokracie ve středu po setkání se svým italským protějškem Luigim Di Maiem v Římě.

“Německo se již v minulosti podílelo na distribuci lidí hledajících ochranu a budeme v tom pokračovat i v budoucnu,” řekl Maas.

Maas neuvedl konkrétní počet ilegálů, které by Německo bylo ochotno přijmout.  Vláda v Římě se snaží získat závazek od ostatních států EU, od nichž požaduje, aby si Itálií přijaté “obohacovače” převzaly. Do středečního odpoledne však podle Komise EU všechny ostatní země invazisty přijmout odmítly…

K tomu jen dodávám, že Německo není nafukovací a náš protektorát může velmi brzy sloužit k odkládání části obohacovačů (i když osobně jsem přesvědčena, že tak v menší míře již činí), pro něž už jednoduše nebude dostatek místa. Německo přijalo oficiálně asi 2 miliony muslimů jen od roku 2015, další odhadem statisíce – ne-li milion – je v zemi ilegálně. Německo přesto nadále přijímá bez jakéhokoli omezení, jak jsem zde několikrát upozornila, tak pro džihádisty si dokonce posílali letadla do Řecka i v době, kdy byli Němci pod těmi nejpřísnějšími restrikcemi…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Lampedusa si moc neuleví, o invazisty má zájem jen Německo, ostatní evropské země obohacení odmítají

  1. Německé neziskovky si sami invazisty dováží do Itálie, a pak Němci ze sebe dělají “hrdiny” jakože si je milostivě od Itálie převezmou. O to víc je pro EU i pro nás Německo nebezpečím. Tak snad ostatní země na nás přestanou alespoň ječet jací jsme v ČR nesolidární, když odmítáme přistěhovalce z jiných kultur (?)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.