Za pouhých 24 hodin připlulo do Itálie dalších tisíc džihádistů, italská ministryně vnitra hovoří o jejich přerozdělování

Za pouhých 24 hodin připlulo do Itálie dalších tisíc džihádistů, italská ministryně vnitra hovoří o jejich přerozdělování

Asi by nemělo význam se o tom zmiňovat, je jasné že tato čísla už pouze porostou. Více než samotný počet, který je ovšem očekávaný, mne zaujalo vyjádření italské ministryně vnitra. Tato členka strany PD (obdoba soc. dem.) patří k nadšeným sluníčkářkám, takže za jejího působení se Itálie – potažmo Evropa – nového přídělu multikulturního obohacení jen tak nezbaví.

Zatímco za pouhých 24 hodin připlulo do země přes tisíc muslimských vetřelců, došli Italové ke zjištění, že jsou k nim dopravováni už nejen džihádisté z Afriky, ale také ze zemí Středního a Blízkého východu. Mezi nově příchozími obohacovači se totiž nachází mimo Afričanů také množství Íránců, Pákistánců, Afghánců a Syřanů.

Všichni nelegální vetřelci jsou údajně v dobrém celkovém stavu a byli převezeni do přijímacího střediska “Don Tonino Bello” v Otrantu, zatímco vyšetřovatelé zjišťují totožnost pašeráků. Zvýšené počty vylodění jsou v době, kdy jsou i lepší povětrnostní podmínky, očekávané.

Italská vláda však nadále vyzdvihuje myšlenku evropské pomoci. Nebo slovy, které včera v rozhovoru pro Messaggero použila ministryně vnitra Luciana Lamorgeseová, počítá se se  “společnou strategií” ve jménu “solidarity”. “Společná strategie ze strany EU je nezbytná pro řízení migračních toků,” prohlásila.  Jednoduše – Lamorgeseová počítá s tím, že na základě v současné době dolaďovaného migračního paktu EU bude většina z džihádistů, které nyní Itálie ve velkém přijímá, přerozdělena do dalších zemí EU.

Podle vyjádření očekává italská ministryně vnitra brzkou schůzku s německým kolegou Seehoferem, s nímž by měli dolaďovat detaily. Jak je vidět, tak Itálie už tak nějak najisto počítá s tím, že se v současného obohacení díky migračnímu paktu zbaví.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Za pouhých 24 hodin připlulo do Itálie dalších tisíc džihádistů, italská ministryně vnitra hovoří o jejich přerozdělování

  1. Dalo by se říci, když Itálie imigranty nechce, ať je nepřijímá. Jenže ona je chce a nejen pro sebe, ale pro státy EU dle nařízení EK EU o is lamizaci EU. Kdyby Itálie neposlechla, tak by přišla také o obrovské peníze z EU, a tak poslouchá pokorně své říšské protektory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.