Řecko: Iráčan, který nedostal azyl, vyhrožoval, že zapálí svoji ženu a dítě

Řecko: Iráčan, který nedostal azyl, vyhrožoval, že zapálí svoji ženu a dítě

Řecko je spolu s Itálií a poslední dobou i Španělskem jednou z nejpřetíženějších zemí na invazních trasách. Také to je důvod, proč stále častěji zamítá muslimským vetřelcům azyl. Ne všichni to však akceptují s poklidem, neboť získání azylu je zároveň jízdenkou do země zaslíbené, nejčastěji Německa.

Šestačtyřicetiletý Iráčan vyhrožoval, že zapálí svou ženu a dítě v přijímacím středisku  v Řecku poté, co byla jeho žádost o azyl podruhé zamítnuta.

Iráčan, který žil se svou rodinou v budově v Ioannině, se rozčílil poté, co tento týden obdržel další odmítnutí. Údajně popadl kanystr s benzínem a vyprázdnil ho v místnosti, kde žil se svou ženou a nezletilým dítětem, kteří v té době byli uvnitř. Po celou dobu  vyhrožoval, že svou rodinu upálí zaživa.

Policie včas v centru zasáhla a zastavila Iráčana, než se mu podařilo benzín zapálit. Invazista byl zatčen a obviněn z pokusu o žhářství a narušování klidu.

Od vrcholící invaze v roce 2015 došlo k několika případům, kdy se vetřelci dopustili násilných činů poté, co jim byly zamítnuty žádosti o azyl.

V únoru 38letý súdánský vetřelec ubodal 46letého francouzského úředníka v přijímacím zařízení pro žadatele o azyl k smrti poté, co zjistil, že jeho žádost o azyl byla zamítnuta.

Od roku 2015 došlo také k několika případům, kdy žadatelé o azyl zavraždili člena vlastní rodiny. Loni v německé obci Obergünzburg ubodal 37letý afghánský žadatel o azyl svou ženu v autobuse před několika svědky. K vraždě došlo proto, že se s násilným mužem chtěla jeho 27letá manželka rozvést.

Jen o měsíc později byl zatčen 38letý Afghánec v německém městě Oldenburg poté, co byl obviněn z ubití své ženy k smrti před jejich pěti malými dětmi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Řecko: Iráčan, který nedostal azyl, vyhrožoval, že zapálí svoji ženu a dítě

  1. Ti fanatici jsou schopni pro al aha přinášet i oběti, pro is lam vše, jak jim vnutknul jejich bůh. Je to jiná civilizace, jež sem nepatří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.