Loď plně naložená džihádisty dnes připlula do Itálie (video)

Loď plně naložená džihádisty dnes připlula do Itálie (video)

Jak sami vidíte, tak nejlepší časy má zřejmě loď dávno za sebou, nicméně cestu z Afriky do Itálie zvládla. Téměř s jistotou jsem přesvědčena, že většina afrických vetřelců  a její palubě nemá doklady a nemalá část z nich se bude vydávat za nezletilce.

Stovky islámských ilegálů byly “zachráněny” u Kalábrie hlídkovými čluny pobřežní stráže, které monitorovaly a pak doprovázely loď, která zůstala bez motoru a riskovala převrácení kvůli špatným povětrnostním podmínkám.

Plavidlo bylo lokalizováno v sobotu ráno: Národní operační středisko pobřežní stráže okamžitě převzalo koordinaci záchranných operací vysláním 3 hlídkových člunů z Crotone, Syracuse a Rocella Ionica a letadla z Catanie.

Poté, co pobřežní stráž objevila nákladní loď nejblíže k této lodi, požádala také motorovou loď “Amelie Borchard”, aby k plavidlu zamířila. Kolem poledne byl navázán kontakt s lodí naloženou vetřelci, která byla od té doby doprovázena po celý den a dokonce i v noci nákladní lodí, která ji chránila před vlnami. Hlídkové čluny  ji odtáhly poté, kdy motor přestal fungovat. Loď dorazila dnes kolem 13:00 do přístavu Rocella Jonica. Podívejte se na další nové Evropany, přesně podle představ EU:

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]
Share

One thought on “Loď plně naložená džihádisty dnes připlula do Itálie (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.