Loď Ocean Viking včera u libyjských břehů vylovila celkem 236 “Novoevropanů” ze 2 gumových člunů

Loď Ocean Viking včera u libyjských břehů vylovila celkem 236 “Novoevropanů” ze 2 gumových člunů

Seznamte se s novými posilami evropské civilizace (viz titulní obrázek). Hned dva čluny plné chirurgů, inženýrů a gynekologů nalezla ve vodách Středozemního moře loď Ocean Viking, patřící neziskovce SOS Mediteranee.

Včera shromáždil Ocean-Viking 236 lidí ze dvou gumových člunů u libyjského pobřeží, včetně  114 údajně nezletilých bez doprovodu (to jsou ti sirotci, kteří zpravidla tvrdí, že jim je 16 nebo 17 a pak se zjistí, že jim je kolem 30). Za normálních okolností jsou “zachráněné osoby” okamžitě odvezeny do nejbližšího bezpečného útočiště po “záchraně na moři”, ale pašerácká loď se pravděpodobně po několik dní bude pohybovat u libyjského pobřeží a bude se starat o cestující, protože kapacita recepce (až 400-450 osob) ještě nebyla dosažena. Doprava musí být efektivní a kapacita naplněná ještě před příjezdem trajektu do požadovaného cíle, kterým je nyní zpravidla Itálie, protože Malta už lodě zásadně odmítá přijímat do svých přístavů.

V současné době je na palubě lodi 236 lidí, na které Zelení (resp. Piráti), jejichž frakce před pár dny vyzvala k vítání, netrpělivě čekají se svou vítací politikou a otevřenými hranicemi. Už vidím to nadšení všech evropských měst, na něž se výzva vztahuje. Ostatně, kdo by nestál o tak přínosné odborníky, jakými bezesporu tito “Novoevropané” původem ze subsaharské Afriky jistě jsou…

PS: na titulním obrázku jsou skutečně včera vylovení “obohacovači”….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Loď Ocean Viking včera u libyjských břehů vylovila celkem 236 “Novoevropanů” ze 2 gumových člunů

  1. Pašeráci mají žně, a to jen díky politickému krytí vlád Itálie, Německa a EU. Tyto vlády mají na rukou krev obětí vetřelců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.