Pozor! Německo i Itálie opět volají po schválení migračního paktu EU!

Pozor! Německo i Itálie opět volají po schválení migračního paktu EU!

Neexistuje lepší doba na schvalování podobných promigračních dokumentů! V době, kdy je pozornost drtivé většiny Evropanů soustředěna ke covidu je zkrátka ideální čas schválit cokoli, co by za jiných okolností mohlo vadit. Vždyť si toho nikdo nevšimne!

včera jsem zde upozornila na snahy německých Zelených, kteří jsou dokonce kandidáty na vítěze německých voleb (ty by měly proběhnout na podzim), o znovunastolení tématu společné azylové a migrační politiky v Bruselu a především pak “přerozdělování migrační zátěže”.

EU má dlouhodobě snahu převzít jednotlivé kompetence národních států a rozhodovat tak za ně. Jednotné řešení migrační a azylové politiky bylo “na stole” už vloni na podzim. Návrh tehdy počítal s tím, že část zemí by sice nepřebírala přímou “zátěž”, ale měla by na starosti deportace. To by ovšem znamenalo, že by například nám nebo Polákům či Slovákům zůstávaly na vlastním území tisíce nedeportovatelných invazistů, většinou kriminálníků.

Nicméně, hlavní důvod, proč neprošel nový návrh byl fakt, že počítal s ještě větším slučováním rodin (mohli by být “slučováni” i vzdálení příbuzní), což by značně přetížilo už tak silně “zamuslené” země.

Ovšem nyní tlačí na EU nejen Německo, ale aktuálně i Draghiho italská vláda.

Podle italských médií premiér Draghi hledá řešení nelegální migrace do Itálie v EU a již dříve hovořil s italským senátem o své touze podpořil migrační pakt EU.

“Výzvou bude jednání o novém Paktu pro migraci a azylv němž budeme usilovat o rozhodné posílení rovnováhy mezi odpovědností zemí prvního vstupu a účinnou solidaritou,” řekl Draghi minulý měsíc senátorům.

O přerozdělování samozřejmě stojí i země jako Švédsko, Španělsko nebo Francie, neboť právě tyto tři země na Brusel tlačí úplně stejně, jako již zmíněné Německo a Itálie.

Ke břehům Itálie, ale i Kanárských ostrovů, připlouvají denně stovky až tisíce afrických invazistů, Němci vypravují s posvěcením EU další lodě, které budou vypomáhat těm stávajícím v pašování Afričanů do Evropy. A mezitím se v Bruselu – za nezájmu drtivé většiny Evropanů – nejspíš schválí pakt, na jehož základě dojde k přerozdělování invazistů do zemí, které zatím nebyly invazí příliš zatíženy.

Proto si zkuste všímat i jiných záležitostí, než je covid. Na podobné zákeřnosti ze strany EU je skutečně ideální doba.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Pozor! Německo i Itálie opět volají po schválení migračního paktu EU!

 1. Už se asi rýsuje do budoucna konec České republiky jako bezpečné země. Naši voliči se musí v příštích volbách vzbudit a volit protiimigrační strany.

  1. Ale, jediná (z těch v PS) u nás vlastenecky zaměřená strana je SPD! Ostatní jsou pod kontrolou EU a zahraničního kapitálu. A tak je to všude v Evropě, Francie, Německo, Itálie, Rakousko, Švédsko…… Evropa kráčí do ohromného průšvihu, obyvatelstvo má být programově vyměněno za afroarabskou náplavu! K kdo za tím je? Globalisticko sionistická parta, od velkých peněz a majetků, ti se rozhodlii fatálně změnit nejen Evropu, ale i celý Západ. A v čele těch lumpů je rodina Rothschildů, kde např. Sörös je jejich bílý kůň a oni chytře zůstávají jakoby mimo hru.

   1. Maxime, už se nedostanu na PP, někdo mi heknul iPad .
    Vím kdo, nevydržel to a odkopal se, ale má delší klacek a tak s tím nic neudělám.
    Publikoval i na PP a dávala jsem mu čočku, tak teď to mám.
    Je to příslušník jisté entity, která je opravdu mocná.
    Zajímavé je m že na PP skončil i on, asi tam chodil na Novotnou.
    😂

 2. Souhlas se Slovankou a Davidem. Uvedené země včetně Německa, Itálie nejen že chtějí škodit sami sobě, což jim nestačí, ale chtějí škodit i ostatním zemím. A jestli se zase bude v EU hlasovat podvodně sborem ministrů, tak “náš” islamofilní ministr vnitra to může klidně odhlasovat, a když ne, tak můžeme být stejně snadno přehlasováni 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.