Loď německé neziskovky míří k italským břehům se 400 Afričany na palubě, dalších 500 už připlulo

Loď německé neziskovky míří k italským břehům se 400 Afričany na palubě, dalších 500 už připlulo

A to rozhodně není za dnešek všechno. Je to pouze jeden z větších nákladů. Zatímco tedy těchto 400 údajných nezletilců (viz titulek) se objeví na březích Lampedusy zítra, další jsou na pevnině, přičemž většinou už byli přestěhovaní na luxusní výletní loď, která se využívá coby loď karanténní.

Immagine
Malta loď striktně odmítla, Draghiho vláda ji přijme

A toto nadělení z Afriky připlulo už dnes ráno:

Nekonečný exodus. V posledních několika hodinách dorazilo na Lampedusu více než 500 nelegálních vetřelců, kteří jsou stále více více rozzlobeni, neboť musí velmi dlouho čekat. Jedno přistání za druhým, přijímací centrum ani nestíhá vetřelce odbavovat a posílat do přeplněných karanténních lodí…

dnešní nadílka, 20% covid pozitivních

Tedy dnes připlulo jen na Lampedusu něco přes 500 afrických vetřelců. více než 400 přistane zítra (a nejspíš jich bude víc, neboť přes 400 je jich jen na jedné lodi). Další dvě nové lodě německých neziskovek vyrazí do vod Středozemního moře ještě tento měsíc, pak zvládnou mnohem větší “náklad”. Na tu největší loď se vejde přes tisíc osob!!

Stále ještě někdo věří, že se nejedná o plánovanou a nejspíš přímo z Berlína a Bruselu řízenou invazi?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Loď německé neziskovky míří k italským břehům se 400 Afričany na palubě, dalších 500 už připlulo

  1. Džihád imigrací, velmi stará metoda is lamizace, od dob vzniku is lámu, úspěšně použita při dobytí oslabené Persie a Egypta. A protože se Germánům nepovedlo ovládnutí Evropy nacifikací, tak se jistě povede is lamizací .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.