Letos už připlulo na Kanárské ostrovy skoro 3000 Afričanů

Letos už připlulo na Kanárské ostrovy skoro 3000 Afričanů

Kanárské ostrovy se od loňského roku začaly měnit z dovolenkového ráje na výspu afrických drogových dealerů a džihádistů. Ti už ovládli některé části ostrovů Gran Canaria a Tenerife. Letošní rok jen následuje rok loňský, přičemž není dne, aby u některého z  ostrovů nepřistála alespoň jedna loď s přivandrovalci. Ti se v případě, že nejsou delší dobu přepraveni dál do Evropy, začínají bouřit.

Téměř každý den připlouvají na pobřeží Kanárských ostrovů lodě s vetřelci z různých afrických zemí. Jen minulý týden doplulo celkem devět lodí s 356 pasažéry na pobřeží Gran Canaria, Lanzarote, La Graciosa a Tenerife.

64 Afričanů připlulo naposledy v sobotu na dvou lodích na ostrovy Tenerife a Gran Canaria. Na lodi u Los Cristianos bylo jedenáct mužů a jedna žena a na lodi u Arguineguinu 52 Afričanů (všichni muži) ze subsaharské Afriky.

Námořní záchranná služba odvezla obyvatele do  přístavů. Tam je nejprve ošetřil Červený kříž a poté je předal odpovědné policii. Celkový počet nelegálních příjezdů na Kanárské ostrovy se tak letos zvyšuje na 2 950.

S teplejším počasím budou přirozeně i počty lodí narůstat. Otázka je, kdy napadne i některé pašeráky z neziskovek vypravit lodě nejen k Libyi, ale také do těchto vod. Jejich přítomnost zde by samozřejmě znamenala další posílení invaze.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Letos už připlulo na Kanárské ostrovy skoro 3000 Afričanů

  1. Možná to mlslimové vnímají jako vylodění v Normandii, a chtějí osvobodit Evropany před zoufalstvím z nemorálního života bez víry a dát jim ten správný morální kodex smysluplného života ve víře a službě bohu .. (?)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.