Zatímco Němci jsou pod velmi přísnými restrikcemi, do země jim přiváží další letadla plná muslimů

Zatímco Němci jsou pod velmi přísnými restrikcemi, do země jim přiváží další letadla plná muslimů

Minulý týden jedno letadlo, tento týden zatím dvě. A to jde jen o ty, o nichž se s naprostou jistotou ví. Zatímco Němci jsou uzavíráni doma a na údajné hříšníky se pořádají doslova štvanice, muslimští vetřelci z řeckých táborů jsou do země přiváženi ve velkém.

Operace podpory invaze nesmí být za žádných okolností ohrožena „nebezpečným“ virem, přemístění do německé epidemické oblasti tak pokračuje podle plánu. Minulý týden dorazilo do Hannoveru 116 lidí, předevčírem 122 a včera jich přiletělo 155.

Podle spolkového ministerstva vnitra v Berlíně dorazilo 24.02.2021 do Hannoveru 25 rodin s 53 dospělými a 69 údajně nezletilými, včera dalších 33 rodin se 70 dospělými a 85 údajně nezletilými, jejichž ochranu již zavedla řecká vláda. Rodiny jsou převzaty spolkovými zeměmi Berlín, Braniborsko, Hamburk, Hesensko, Mecklenburg-Západní Pomořansko, Dolní Sasko, Severní Porýní-Vestfálsko, Sasko a Durynsko. Od dubna 2020 přijalo Německo z Řecka celkem 1 954 lidí.

Federální ministerstvo vnitra se jako obvykle drží při zemi a tají národnost lidí, které ve velkém přiváží do země, zatímco řecký tisk zveřejnil původ 122 z nich: Afghánistán, Írán a Irák. Vzhledem k tomu, že včera dorazilo 155 invazistů, je pravděpodobné, že národnosti budou téměř totožné… Každopádně další muslimské obohacení.

Zatímco se část „Novoněmců“ přiváží letadly a část doputuje po vlastní ose, Němci jsou doslova šikanováni a ti, kdo byť sebeméně poruší nesmyslná pravidla, jsou perzekuováni.

Podívejte se sami na video, v němž honí německá policie teprve sedmnáctiletého Němce jen proto, že se setkal se dvěma svými kamarády a to bez povinných respirátorů. Nikoho však nezajímá, že v muslimských ghettech na nějaká pravidla kašlou, tam ostatně policisté na „lov“ nevyráží.

A snad ještě horší je případ, kdy 7 policistů zatýká sedmdesátiletou paní jen proto, že jde po poloprázdné ulici bez respirátoru:

Myslíte, že tyto hosty Merkelové, které si v posledních týdnech dováží, bude někdo jakkoli kontrolovat? Jistě ne, stejně, jako nikdo nekontroluje jejich v Německu již žijící soukmenovce. Co se děje v jejich ghettech totiž policii nezajímá, to by totiž byl „rasismus a xenofobie“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Zatímco Němci jsou pod velmi přísnými restrikcemi, do země jim přiváží další letadla plná muslimů

  1. Německá vláda to s is lamizací a promíšením Němců myslí opravdu vážně, pak bude následovat zbytek západu a pak střed a východ EU 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout