ISIS vyzval svoje vojáky k dalším útokům v Evropě

ISIS vyzval svoje vojáky k dalším útokům v Evropě

Jak sami víte, tak Evropa je plná vojáků džihádu. Jen politicky korektní politici a novináři nazývají tyto invazní džihádisty “migranty” či dokonce “uprchlíky”. Tím samozřejmě pomáhají nepříteli, neboť v drtivé většině občanů vyvolávají dojem, že se není čeho obávat.

I ten, kdo sleduje výhradně mainstream, musel zaznamenat, že stále častěji dochází ke zcela náhodným záchytům vetřelců, nejčastěji pašovaných v kamionech. Ti, co jsou zachyceni, jsou jen kapkou v oceánu, drtivá většina projde.

Invaze si v současné době s ničím nezadá s invazním rokem 2015 a jsem si prakticky jistá, že bude mnohem větší, aniž by to ovšem tentokrát kdokoli zaznamenal. Evropané jsou totiž odváděni k zástupným problémům. Nyní asi nejohroženější zemí je Španělsko. Právě tam má totiž na základě příkazu hlavounů ISIS dojít k větším, koordinovaným útokům.

Islámský stát nařídil džihádistům zaútočit ve Španělsku a zaměřit se na španělské kostely a policii. Protiteroristické zdroje potvrzují, že riziko džihádistického útoku na Západě je navzdory pandemii velmi vysoké a Španělsko je momentálně jedním z hlavních cílů Islámského státu.

ISIS nadále tvrdí, že Andalusie je jedním z jejich území (v minulosti byla právě tato část Španělska okupována Maury, což trvalo až do reconquisty). Proto by měli jejich osamělí vlci útočit ve Španělsku, zejména proti kostelům a členům státních bezpečnostních sil, tedy proti policistům a vojákům.

Nedávno byli v Barceloně zatčeni tři džihádisté, kteří připravovali větší útok na území Španělska. Tito džihádisté dorazili do Španělska na palubě lodi, která loni v létě dorazila do Almerie. Nejsou to jediní džihádisté, kteří do Španělska přijeli nelegálně. Před několika měsíci byl Abdel Bary, nebezpečný džihádista, zatčen po příjezdu z Alžírska.

Protiteroristické jednotky vědí, že je Španělsko ohroženo džihádisty a stejně tak vědí, že mnozí džihádisté, kteří se chtějí dostat do Španělska, mají v úmyslu tak učinit jako nelegální přistěhovalci na palubě lodí, kde jim stávající kontrola umožňuje přístup na území Evropy, aniž by byli identifikováni.

Samozřejmě nejde jen o Španělsko, útočníci jsou totiž rozmístěni po celé Evropě a to dokonce za podpory většiny Evropanů. Budu se asi opakovat, ale skutečně jsou to Evropané, kdo dává stále dokola mandát EU v tom, aby vydávala obrovské částky na podvratné neziskovky, které džihádisty do Evropy pašují.

Je to EU, kdo platí letecké speciály pro “nezletilce bez doprovodu” (a bez dokladů), je to EU, kdo platí luxusní hotely pro vetřelce a je to EU, kdo vymýšlí stále další deklarace a nařízení, které mají přijímání džihádistů usnadnit. A drtivá většina občanů zemí EU tento spolek podporuje, což je znát i na každém dalším výsledku voleb.

Islám je hlavním nástrojem destrukce evropských zemí, i když ne zdaleka jediným. Ale jistě tím nejstrašnějším, protože každý, kdo ví, co se děje na islamizovaných územích na jiných kontinentech, také moc dobře ví, co čeká Evropu. A to ví jistě i všichni ti, kdo invazi záměrně napomáhají.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.