Invaze pokračuje, k libyjským břehům vyplouvají další lodě neziskovek

Invaze pokračuje, k libyjským břehům vyplouvají další lodě neziskovek

Informovat zde o každém “úlovku”, který v těchto dnech vyloví neziskovky ve vodách Středozemního moře asi nemá cenu. Stejně tak není třeba informovat o každém člunu s invazisty, který připlouvá ke břehům Itálie po vlastní ose, tedy bez pomoci pašeráků z vysoce ziskových neziskovek. Je jich totiž už tolik, že bych zde o ničem jiném nepsala. Letošní invaze tak nejspíš předčí tu z roku 2015, aniž by si toho ovšem kdo všímal.

Co mne zaujalo v článku, který informuje o tom, že před více než týdnem vyrazila k Libyi i nechvalně známá Sea Watch 3, patřící německé neziskovce s kapitánkou Carolou Racketeovou, je zveřejněná poloha člunu se 147 Afričany, později vylovenými právě těmito německými pašeráky:

pašerácké lodě loví vetřelce u libyjských břehů, tentokrát je to 55km od pobřeží

Pokud se podíváte na obrázek, pak je jasné, že vetřelci jsou vyloveni nejblíž k libyjským břehům, ale také docela blízko břehů tuniských. Přesto lodě vysoce ziskových neziskovek vždy neomylně zamíří ke břehům mnohem vzdálenější italské Lampedusy nebo Sicílie.

Image
páteční výlov u libyjských břehů

Sea Watch stihla vylovit i další Afričany z několika jiných, menších člunů (viz titulní obrázek). Za ten něco více než týden, co letos ve vodách Středozemního moře loď operuje, už stihla vylovit celkem 3147 afrických vetřelců, kteří mají být novým multikulturním obohacením Evropy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Invaze pokračuje, k libyjským břehům vyplouvají další lodě neziskovek

  1. Všechno je to plánované a řízené, vždyť i ty neziskovky jsou placeny z fondů EU. A Piráti, tam je to jasné. Vždyť to byla jejich zelená frakce, kdo si pozval Racketeovou do EP a tleskali jí ve stoje. A jako jediní z ČR hlasovali pro neomezenou migrační dálnici. Ale lidi to tady zřejmě chtějí, co s tím naděláme…
   Samozřejmě je jen otázkou času, než se tady bude obohacovat podobně, jako třeba v Německu. Piráti vše akorát výrazně urychlí… 🏴‍☠️🕌

   1. Myslím, že ti, co dneska jedou antibabišdžihád, budou se slzou v oku vzpomínat, jak bylo za Koblížka dobře.
    Piráti vůbec nejsou fetky, do jakých se stylizují.
    Jsou to mazaní grázlové a já mám strach.
    😰

 1. Už aby byly v Itálii volby a vyhrál Salvini, když se nenajde jediný Italský či Evropský Rambo co by loď Německých Pirátů zastavil ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.