Invaze nekončí, ke břehům Sicílie právě míří loď s 422 Afričany na palubě

Invaze nekončí, ke břehům Sicílie právě míří loď s 422 Afričany na palubě

A to je zima, tedy období, kdy je běžně invaze v útlumu. Pokud mám možnost to sledovat, tak od začátku roku zatím nebyl jediný den, kdy by u břehů Itálie nebo Španělska nepřistála jediná loď či člun. Každý den se někdo vylodí u břehů italských ostrovů nebo na Kanárských ostrovech. Občas dojde i na “útoky” na ploty na hranicích španělských enkláv Ceuta a Melilla.

Pašerácká loď “Ocean Viking” dnes zakotví v přístavu Augusta na Sicílii, aby vyložila 422 lidí, kteří mají být dalším multikulturním obohacením Evropy. 422 lidí, kteří chtěli do Evropy, bylo na pašeráckou loď naloženo u libyjského pobřeží, odkud ujeli dlouhou cestu na Sicílii. Nejkratší cesta k nejbližšímu bezpečnému přístavu by ve skutečnosti vedla do Tuniska, ale cílem cesty je pašování muslimských invazistů do Evropy, kde mají získat azyl a postupně nahradit původní Evropany.

Zpráva o blížícím se příjezdu do přístavu Augusta musela ilegálům způsobit radost, neboť samozřejmě moc dobře ví, že téměř nikdo z nich nebude deportován, možná cesta do jednoho ze sociálních rájů, jako je Německo, je otevřená a tamní sluníčkáři jsou již natěšeni, jak budou vítat.

Problém, který čeká Evropu do budoucna, je mnohem větší, než kdokoli z vás jen tuší. Tito “Novoevropané” se nehodlají integrovat do evropské společnosti, oni chtějí integrovat nás do té jejich. Udělají z Evropy Afriku, což je jedním z plánů. Vytvoření tupé poslušné masy tmavších obyvatel. Navíc občanů bez jakékoli národní příslušnosti, jimž nebude nijak vadit, že žijí v globalizované Evropě.

Časem budou nevyhnutelné lokální ozbrojené konflikty, přičemž stávající invazisté budou mít navrch. Jde v mnoha případech o velmi dobře trénované bojovníky, kteří budou mít nad zhýčkanými Evropany jistou převahu. Navíc, snad nikdo nemohl přehlédnout úpornou snahu o odzbrojení Evropanů, kteří budou proti velmi dobře vyzbrojeným invazistům v obrovské nevýhodě.

Proto považuji stávající invazi a s ní spojenou islamizaci za největší hrozbu. Konflikty vypuknou v momentě, kdy si začnou vetřelci uvědomovat svoji vlastní převahu. Zatím jim plně vyhovuje žít z daní podřadných bezvěrců v bohatších evropských zemích (této dani se v Evropě říká sociální dávky).

V islamizovaných zemích Evropy muslimové stále více ovládají politiku, což je jedna z cest jak islamizaci a převzetí země urychlit.

Na jaře mají vyplout další lodě neziskovek a je jasné, že v ten moment invaze velmi výrazně zesílí. Ovšem to vše se děje za absolutního nezájmu většiny Evropanů, jejichž pozornost se nyní záměrně odklání jinam.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.