Dalších 180 džihádistů přistálo včera na Lampeduse (video)

Dalších 180 džihádistů přistálo včera na Lampeduse (video)

Ani v zimě nepřestávají proudit afričtí vetřelci do Evropy. Před pár dny jsem zde upozornila na jednu početnou várku invazistů, kterou dopravila loď neziskovky ke břehům Sicílie, pokračuje však i invaze na Kanárské ostrovy či ostrov Lampedusa.

Jak sami dobře víte, tak mnozí džihádisté si cestou do Evropy natočí video, aby mohli o své cestě referovat soukmenovcům v jejich rodné zemi. Tedy těm, kteří se rozhodnou je následovat.

džihádisté na cestě do Evropy – další včerejší přírůstek

Luxusní loď “Rhapsody”, která minulou noc opustila Augustu, se vrátila do vod před Porto Empedocle. Podmínky na moři v posledních pár dnech nebyly právě ideální, ale jakmile se zlepší, nelegální vetřelci, kteří připluli na Lampedusu, budou na lodi ubytováni. V neděli u břehů ostrova postupně přistálo asi 180 vetřelců. Ti budou dnes pravidelným trajektem převezeni, právě do Porto Empedocle, kde nastoupí na luxusní loď “Rhapsody”.

Rhapsody - Ferryscanner.com
na této lodi budou vetřelci ubytováni

Později připlula na Lampedusu ještě další loď se 77 subsaharskými vetřelci na palubě. Ve skupině bylo mimo mužů také pět těhotných žen, které přišly porodit zdarma v Itálii, na náklady italských daňových poplatníků. Jedna z těhotných žen byla převezena na ostrovní kliniku. Jedna se ukázala být COVID pozitivní.

Nově příchozí budou nyní převezeni do hotspotu čtvrti Imbriacola, kde je po včerejších dvou přistáních 101 hostů. Odtud pak budou přemístěni na loď Rhapsody.

Afričanky samozřejmě připlouvají do Evropy zcela záměrně těhotné. Pak je totiž jejich v Evropě narozené dítě také Evropan, resp. občan EU a žena tak může i s tímto “Novoevropanem” v zemi zůstat a je i do budoucna de facto nedeportovatelná. Podle všeho mnohé ženy otěhotní cestou – netuší pak s kým – a účelově tak těhotenství v Itálii, kde přistanou, využijí.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.