Ve Francii hledají dobrovolníky, kteří si doma ubytují „sirotky bez doprovodu“

Ve Francii hledají dobrovolníky, kteří si doma ubytují „sirotky bez doprovodu“

Tak si říkám, že se poslední dobou s podobnými výzvami doslova roztrhl pytel. Zcela zřejmě bude nakonec pravda, že invaze 2021 předčí invazi 2015. Už poslední měsíce minulého roku neustával invazní tok zejména z Afriky. Nyní tedy „nezletilci bez doprovodu“ dorazili do zemí zaslíbených, kde jsou již s volnými kapacitami v koncích. Už nestačí běžná azylová centra, ani prázdnotou zející hotely, penziony či výletní lodě. Proto jsou vyzváni všichni, kdo mají doma třeba jen jednu volnou postel, aby si třicetileté ale třeba i padesátileté „nezletilce“ doma ubytovali.

Obyvatelé francouzského Puy-de-Dôme jsou místní prefekturou žádáni, aby kvůli přetíženým azylovým zařízením přivítali „cizí nezletilé osoby bez doprovodu“ do svých domovů.

Rada oddělení požádala dobrovolníky, aby se připojili k projektu SESAME, který dohlíží na umístění a péči o údajně nezletilé vetřelce.

„Ubytovací systémy v této oblasti jsou tak zahlcené, že někteří nezletilci pobývají v hotelech“, říká rada. Proto nyní hledají ubytování pro zahraniční nezletilé bez doprovodu.

fronta „nezletilých sirotků“ před úřadem, který jim zajišťuje ubytování a azyl (Paříž)

„Rodina, pár nebo svobodný člověk, s dětmi nebo bez nich, aktivní nebo v důchodu, uvítá mladého člověka ve svém domě. Můžete fungovat jako podpůrná pěstounská rodina – na plný úvazek ubytovat mladého člověka po dobu 6 měsíců až 1 rok, což můžete činit opakovaně, až do dosažení dospělosti; nebo jako příležitostná rodina – pro občasné přijetí jednoho nebo více mladých lidí během prázdnin a některých víkendů,“ vysvětlují webové stránky projektu SESAME.

„Přivítat nezletilou cizí osobu je občanský a solidární závazek, který umožňuje poskytnout rodinné, uklidňující, stabilizující a naplňující prostředí pro mladého člověka,“ pokračuje popis. „Rodina je odhodlána sdílet rodinný život s mladým člověkem, a tím přispívat k jejich sociální, vzdělávací a kulturní integraci na našem území.“

Hostitelské rodiny absolvují školení před příjezdem „nezletilých“ a vláda poskytuje denní stipendium na pokrytí výdajů za potraviny, volnočasové aktivity apod.

i tito o sobě tvrdili, že jim je něco mezi 14-17 lety….

Aby se potenciální hostitelé kvalifikovali pro program, musí mít čistý rejstřík trestů a musí být schopni poskytnout volný pokoj v bytě, který se nachází v blízkosti vzdělávací instituce nebo školní dopravy.

Vetřelci často lžou o svém věku při podávání žádostí o azyl v evropských zemích. Nedávno se zjistilo, že například ve Francii je minimálně 80% údajně nezletilých již dávno zletilých.

V loňském roce zaměstnanci azylových středisek v Nizozemsku upozornili na mnoho severoafrických zločinců, kteří se vydávají za „nezletilé osoby bez doprovodu“, aby využili systém a získali bezplatné ubytování.

Ve Spojeném království úřady nedávno určily, že více než polovina vetřelců, kteří se prohlašují za děti mladší 18 let, jsou ve skutečnosti dospělí.

V roce 2017 švédská vláda otestovala téměř 8 000 vetřelců, kteří se prezentovali jako nezletilí, a zjistila, že zhruba 6600 z nich jsou dospělí. Testy provedené v Belgii a Německu přinesly podobné výsledky.

K výše uvedeným, chronicky známým faktům, které jsou běžnou součástí džihádu (takíja) jen podotýkám, že v poslední době zaznamenávám velmi podobné snahy o vnucování „sirotků“ napříč Evropou.

Také u nás již aktivistický mainstream hodlá hrát na city hloupější části populace tím, že například Seznam již opakovaně upozornil na „chudáčky“ z vyhořelého tábora Lipa v Bosně, kteří mrznou v lese. Přitom si tábor sami zapálili. Já osobně za podobnou aktivitou všech evropských vítačů nyní vidím především snahu nasunout právě tyto džihádisty do domovů Evropanů.

Samozřejmě i tam většina o sobě tvrdí, že jsou nezletilci. Kdypak se k vítačům z Francie či Německa přidají i naši hlavní propagátoři přijímání vousatých sirotků, Šojdrová a Klus? Myslím, že už brzy o nich uslyšíme, stačí sledovat mainstream, především pak Seznam…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.