Tuniský vetřelec se dobýval s nožem v ruce do dvou bytů v Drážďanech

Tuniský vetřelec se dobýval s nožem v ruce do dvou bytů v Drážďanech

Multikulturní obohacení zažily před pár dny dvě ženy v tomto východoněmeckém městě nedaleko našich hranic. Ženám se do jejich bytů snažil vlámat muslimský vetřelec s nožem v ruce, přičemž jim vyhrožoval. O motivu jeho činu se policie nezmiňuje, nicméně podle všeho byl invazista zfetovaný.

 Drážďanská policie v úterý ráno zatkla 29letého muže, který vyhrožoval dvěma ženám ve věku 32 a 35 let.

Muž se snažil vlámat do dveří dvou bytů v bytovém domě na Leipziger Straße v Drážďanech-Trachau kolem 10.20 a vyhrožoval oběma ženám nožem. Vyděšení policisté byli jen s obtížemi schopni zpacifikovat a zatknout podezřelého na dvoře domu.

29letý severoafričan zřejmě bral drogy. Test reagoval pozitivně na amfetaminy. Tuniskému invazistovi byla poté odebrána krev.

K tomu jen podotýkám, že právě Tunisané patří k nejčastějšímu osazenstvu lodí, které poslední měsíce připlouvají na Lampedusu. Tunisko je přitom země, do níž se zcela běžně létá z Evropy na dovolenou, občané této země by tedy neměli v žádném případě dostávat azyl.

Nicméně, to se většinou nedodržuje, namísto deportací bývají vetřelci – zejména v Německu – i dlouhé roky v tzv. „režimu strpění“, případně se vydávají za nezletilce, takže azyl pak získají zcela automaticky, aniž by někdo ověřoval jejich skutečný věk.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Tuniský vetřelec se dobýval s nožem v ruce do dvou bytů v Drážďanech

  1. Jestli ty dámy nevolej AfD, tak mu měly otevřít a podat kafe s rumem.
    Je to ošklivé, nutit frustrovaného sirotka aby si tupil nástroj obživy o jejich dveře .
    ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout