Rakousko: Muslimští „strážci veřejného pořádku“ vyhrožovali, že dětem jejich oběti useknou hlavu

Rakousko: Muslimští „strážci veřejného pořádku“ vyhrožovali, že dětem jejich oběti useknou hlavu

Zdá se, že sekání hlav je zřejmě oblíbenou čečenskou kratochvílí. To by se tak tedy mohlo jevit, pokud si poukážeme na nedávné stětí francouzského učitele Čečencem, ale i na případ, o němž se chci zmínit tentokrát. Případ, který nám názorně ukazuje, jak se plíživě zavádí na islamizovaných územích právo šaría…

Nechvalně proslulý Gang strážců veřejné morálky čečenských muslimských fanatiků, se pravděpodobně nevyhýbá ani brutálnímu vydírání kvůli výpalnému. Například, otci dvou dětí ve Vídni gang hrozil, že jeho synové budou sťati. Rodina tak musela být pod policejním dohledem, přičemž do vazby byli vzati čtyři mladí Čečenci.

Kavkazský gang, v jehož řadách tolerovali i vetřelce, kteří přišli z válečných oblastí, se již několikrát dostal na přední stránky novin ve Vídni a Linci. Manželky Čečenců vždycky musely nosit hidžáby. A pokud se zdály být příliš „západní“ nebo pokud jejich hodnoty neodpovídaly (fotografie v plavkách nebo setkání s cizími muži byly dostatečným důvodem k výhružkám a pomstě), oběti, ale i jejich rodiny, byly vážně ohroženy a pronásledovány.

Strážci veřejné morálky uchovávali „spisy“ o stovkách žen v tajných záznamech. Bití žen za trest bylo zaznamenáno také na mobilních telefonech. Nakonec loni v létě vyšetřovatelé chytili více než deset podezřelých.

Vydírání bylo zřejmě přidáno na seznam trestných činů, včetně obchodu se zbraněmi, zbavení svobody, těžkého ublížení na zdraví, krádeží aut a mnoha vloupání. Čtyři mladí Čečenci ve věku 21 až 25 let, kteří jsou zřejmě součástí velké skupiny, údajně vydírali ve Vídni otce malých dětí tím, že mu přes WhatsApp vyhrožovali jejich stětím.

Věděli, kde muže najít, kde byl zaměstnán, kde žila jeho rodina a kam chodily jeho dvě děti do školy. Kdyby nezaplatil 5000 eur, usekli by hlavu jeho synům, jak uvedli ve výhružkách, psaných špatnou němčinou.

Vyděrači byli také dost drzí na to, aby vydírali muže o výpalné za „ochranu“ a nechtěl-li zaplatit, vydírali ho. Zatímco ohrožená rodina byla pod policejní ochranou, gang byl zatčen policií.

Otázka je, jak dlouho budou ve vězení. Je navíc jisté, že měli i další komplice či mají nějakou rodinu, která se bude chtít za udání pomstít. Oběti tak nakonec nezbývá, než se z Vídně odstěhovat i s rodinou. A to někam hodně daleko. Otázka ovšem je, zda by vůbec byli kdekoli v islamizovaném Rakousku v bezpečí.

Mimochodem, právě strážci veřejného pořádku jsou zcela běžní v zemích, kde vládne šaría. Pokud mohou dlouhodobě působit v Rakousku nebo Německu, tak to také o něčem vypovídá…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.