Pašerácká loď Ocean Viking právě veze do Evropy 260 vetřelců z Afriky (video)

Pašerácká loď Ocean Viking právě veze do Evropy 260 vetřelců z Afriky (video)

Možná si myslíte, že si během nejchladnějšího období roku dávají odpočinek i vysoce ziskové pašerácké neziskovky. Jenže ty samozřejmě nezahálí, vždyť podle plánů mají nastěhovat stamiliony Afričanů do Evropy během deseti let. Přesně tak, jak to plánuje Agenda 2030.

stěhování Afriky do Evropy je v plném proudu

Poté, co italské úřady propustily loď “Ocean Viking” po pěti měsících nuceného kotvení v přístavu, pohybuje se tato pašerácká loď opět v oblasti vyhledávání a naloďování vetřelců u libyjského pobřeží, aby shromáždila ty, kteří chtějí plout do Evropy. Ty pak vylodí u břehů Itálie nebo Malty – podle možností a potřeby.

Hledání stálo za to, včera nalodili 120 vetřelců z nafukovacího člunu a dnes asi 140 dalších invazistů,  kteří pluli na dvou nafukovacích člunech. Všichni byli naloděni, přičemž pašeráci tvrdí, že je mezi nimi údajně mnoho malých dětí a žen (to tvrdili posledně i pašeráci z Open Arms, přičemž mezi zhruba 300 vetřelci byly 2 ženy a žádné dítě, jen “vousatí sirotci bez dokladů”). Nyní jsou na palubě pašerácké lodi a mají své jisté: dostanou se do Evropy tak, jak jim slíbili pašeráci, jimž zaplatili jednosměrný lístek.

“Ocean Viking” pravděpodobně ještě několik dní bude hledat další “trosečníky” ve Středozemním moři nebo u libyjského pobřeží, protože dosud nebylo dosaženo maximální kapacity (až 350-400 osob). Během čekání na další gumový člun pak budou tlačit na Maltu a Itálii, ve snaze donutit některou z těchto zemí, aby otevřela přístav a africké invazisty náležitě přivítala.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.