Němečtí socani si stěžují na příliš málo nových džihádistů

Němečtí socani si stěžují na příliš málo nových džihádistů

Už dlouhodobě upozorňuji na fakt, že sociální demokracie (a je jedno kde) je vůdčí silou islamizace. Té samozřejmě velmi zdatně sekundují Zelení (u nás i Piráti), přičemž jejich totožný program, podporující multikulturalismus, stvrdili i naši socani poté, když se rozhodli dát do holportu se Zelenými. Ostatně, v naší zemi se již snad nenajde nikdo, kdo by nebyl informován o velmi úzkém vztahu našeho vrchního islamizátora Al Hamajdy s českou muslimskou obcí či islámským Ázerbájdžánem.

Ve Švédsku to byli právě sociální demokraté, kdo zajistil, že potomci Vikingů budou nahrazeni Araby a černochy. V Rakousku se dokonce ukázalo, že tamní sociální demokracie spolupracuje s islámskými salafisty. Sociální demokracie nyní devastuje Evropu i díky tomu, že je součástí vlády Itálie a Španělska, vstupních bran muslimských invazistů do Evropy. A tak bychom mohli pokračovat stát od státu…

Nejinak je tomu v Německu, kde se nyní dokonce ukázalo, že je tamní sociální demokracie ještě radikálnější, než Zelení.

SPD (německá sociální demokracie) ve státním parlamentu Bádenska-Württemberska obvinila Zelené z toho, že přijímají příliš málo muslimských vetřelců z vyhořelé Morie. Důvodem je oznámení ministerstva vnitra ve Stuttgartu, že v této spolkové zemi bude nyní ubytováno pouze 85 přistěhovalců z vyhořelého řeckého tábora.

“Opět to ukazuje dvojí metr Zelených,” řekl agentuře DPA člen německé sociální demokracie Rainer Hinderer. “V nedělních projevech velkoryse chválí přívětivou kulturu, ale z hlediska praktické vládní odpovědnosti není téma natolik důležité, aby si zahrávalo se zastánci tvrdé linie a ministrem vnitra CDU Thomasem Stroblem,” postěžoval si mluvčí pro integraci trhu práce.

Zelení vládnou Bádensku-Württembersku od roku 2016 společně s CDU. Podle ministerstva vnitra vedeného CDU “ze skupiny 1 553 uznaných osob, které mají nárok na ochranu, vstoupilo do Německa do 10. prosince 2020 celkem 291 osob”. Asi 35 z nich dorazilo na jihozápad země.

Zbývající vetřelci mají být převezeni do Německa 28.ledna. Změny však mohou nastat v důsledku pandemických nařízení nebo jiných okolností. Je ironií, že nedostatečná reprezentace skutečného počtu přijatých vetřelců v mainstreamových médiích pomohla jak CDU, skrýt čísla před svými voliči (ti většinou až tak nadšenými vítači nejsou), tak Zeleným (jejichž voliči naopak zpravidla nadšeně vítají), aby vychvalovali potřebu přijímání většího počtu invazistů.

“Bylo to špatné znamení, že jediná věc, kterou bylo možné dosáhnout s CDU ve federální vládě bylo, že pouze 1 553 uprchlíků bylo přijato z řeckých táborů,” řekl Hinderer. “Vláda státu vedená Zelenými jde nyní ještě o krok dál.” Podle distribučního plánu mělo Bádensko-Württembersko přijmout více než 200 lidí.

Německo však nepřijalo jen 1 500 vetřelců z Morie. Existuje také 243 “dětí, které potřebují léčbu a jejich rodiny” (víme, kdo všechno se za děti vydává…). Podle spolkové vlády je to dalších 1 250 lidí, což znamená, že Německo přivádí do země téměř 3 000 žadatelů o azyl, zejména z Afghánistánu, Sýrie a Iráku.

Ne všechny země EU chtějí přijmout vetřelce z Morie. Rakouská spolková vláda to například odmítla a zdůraznila, že nebude následovat německou cestu.

Na závěr si jen připomeňme, že tábor Moria si zapálili sami afghánští vetřelci. Vše zorganizovala (jaká náhoda!!!) německá neziskovka, navíc štědře dotovaná jak německou vládou, tak EU. Její zástupci vetřelcům poradili, jak tábor zapálit. Invazisté pak bránili dokonce i hasičům s hašením požáru. Požár reálně nikomu neuškodil, nikdo nezemřel, nebyl zraněn a všichni si včas stihli odnést i případný majetek do bezpečí. Jediné, oč invazistům z tábora Moria šlo, bylo dostat se do vysněných zemí, k nimž právě Německo také náleží.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.