Němci odmítli omezit přistěhovalectví, rozhodli se tak sami sebe vyměnit za Afričany a Araby

Němci odmítli omezit přistěhovalectví, rozhodli se tak sami sebe vyměnit za Afričany a Araby

Němci už historicky ničili Evropu a ani nyní na tom nehodlají vůbec nic změnit. Zřejmě to tak má nemalá část z nich geneticky zakořeněné. Pokud se jim tedy nepodařilo zničit jiné evropské národy před 80 lety, pokouší se o to nyní. Tentokrát však rozhodli začít nejprve u sebe.

To ostatně potvrzuje poslankyně za AfD Alice Weidelová, která z poslední zprávy o integraci neintegrovatelných zjistila, že zbývající parlamentní strany, zejména pak tzv. rudo-zelená koalice, zásadně odmítají jakékoli omezení či limity přistěhovalectví.

Poslední zpráva o integraci pro spolkovou vládu vyvolává otázky. Dokonce i mnozí dosavadní zastánci masové invaze jsou znepokojeni, protože požadované změny pro ně zacházejí příliš daleko.

“Germanness” má být zcela přeměněna na základě levicově-zelených paralelních světových plánů (zřejmě jde o Agendu 2030). Ministryně pro integraci CDU Annette Widmannová-Mauzová stojí v čele těch, kdo by chtěli “oddělit integraci od migrace”, protože podle jejího názoru se v budoucnu budou muset Němci sami začlenit a plně integrovat do plánovaného multietnického státu.

Komise se vehementně staví proti jakémukoli řízení nebo dokonce omezení nelegálního přistěhovalectví. Stejně tak je problémem nadměrný zločin mladých mužů, kteří přišli poměrně nedávno, ani neexistuje žádná ochrana státních hranic. Místo toho je stěžejní poselství: “Německo je rozmanitá multikulturní země přistěhovalectví.”

To je voda na mlýn vítačské kancléřce Merkelové, která definuje zprávu jako “velmi dobrou.” Přitom zpráva je ve skutečnosti jen potvrzením plánu totální výměny německé společnosti. Výměny, která je v plném proudu. Zátěž, spojená s přiváděním muslimských vetřelců, je ze zprávy zcela eliminována. Všichni, kdo se k multikulturní vizi výměny německé společnosti nepřipojí, jsou podezřelí z rasismu. Pouze v případě, že z německé identity nic nezbude, budou levicoví sociální inženýři spokojeni.

Pokud by se mělo v tomto případě jednat pouze o Němce, pak lze zkonstatovat, že ti si mohou dělat to, co je jim libo, třeba si nechat zcela dobrovolně ze své země vytvořit muslimský chalífát. K témuž se rozhodli třeba i Švédové a i některé další národy je zřejmě hodlají následovat.

Byla by to ovšem jejich věc v případě, že by nebylo Německo hegemonem EU, který rozhoduje o celkové politice tohoto – pro Evropany genocidního – molocha. Už nyní se tlačí společná azylová a migrační politika, přičemž za současnou koronavirovou clonou už byla přijata jistá společná pravidla, která islamizaci Evropy výrazně urychlí. A to i islamizaci těch zemí, které zdánlivě s invazí nesouhlasí.

Jenže, kdo souhlasí se členstvím v EU, ten souhlasí i s politikou Bruselu, potažmo německého protektora. Pak souhlasí i s výměnou obyvatel.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Němci odmítli omezit přistěhovalectví, rozhodli se tak sami sebe vyměnit za Afričany a Araby

  1. Stačilo napsat, ze jsou NEPOUČITELNÍ.
    Fýrerka je jejich slunce nejjasnější a befel je befel, jinak by vznikl švajneraj, brrrr…
    🤪

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.