Muslimští vetřelci postřelili čtrnáctiletého chlapce, nebudou deportováni

Muslimští vetřelci postřelili čtrnáctiletého chlapce, nebudou deportováni

Další případ ze Švédska, kde už snad ani neví, co to je “deportace”. Ať už se jedná o jakýkoli zločin, vždy následuje výmluva, proč vetřelce nedeportovat. Ve Švédsku navíc neexistuje žádný odstrašující trest, neboť švédské věznice považují muslimští vetřelci spíš za sanatorium. Pravidelná halal strava, každý má pokoj s veškerým příslušenstvím sám pro sebe (sprcha, WC, televize, rádio..), k dispozici mají i společné prostory, kde se mohou od svých starších soukmenovců naučit ti mladší, to, co zatím neumí. Samozřejmostí je i modlitebna a imám.

Proč by se tedy měli snažit dodržovat zákon, který navíc neuznávají? Kde je jakákoli motivace? Stávající systém nejen ve Švédsku tak rostoucí kriminalitě pouze nahrává.

22. března loňského roku, trio Karim Karami, Foday Jammeh a Hamza Karami zahájilo palbu ze svého auta na 14letého chlapce v jižním stockholmském předměstí Kärrtorp. Chlapec byl zasažen kulkami do břicha a málem zemřel. Okresní soud v Södertörnu je odsoudil za napadení s přitěžujícími okolnostmi a za ohrožování ostatních. Nyní odvolací soud zpřísňuje jak trestní kvalifikaci, tak trest dvou odsouzených.

Okresní soud původně uložil 7 let vězení pro dva z pachatelů: 23letého Karima Karamiho a 21letého Fodaye Jammeha a 3,5 roku ve vězení pro třetího, 18letého Hamzu Karamiho.

Odvolací soud se domnívá, že Karim a Foday by měli být usvědčeni z napomáhání a spoluúčasti na vraždě, namísto násilného napadení. S pozměněnou trestní klasifikací také přichází přísnější tresty: 10 let ve vězení. Hamza byl odsouzen k pěti letům vězení.

Přetrvává i trestní klasifikace, která říká, že byli nebezpečím pro ostatní, neboť trojice vystavila nebezpečí dvě další osoby, které se nacházely na místě střelby.

Hlavní policejní vyšetřovatelka Maria Thorinová v tiskové zprávě píše, že je potěšující, že došlo ke zpřísnění trestů za tak bezohledný čin.

Karim Karami byl v minulosti odsouzen mimo jiné za velkou krádež, několik drogových deliktů, bezohledné řízení, přitěžující protiprávní řízení, napadení s přitěžujícími okolnostmi, napadení, nezákonné zadržení a pokus o vydírání.

Foday Jammeh byl dříve usvědčen z loupeže a napadení u soudu.

Hamza Karami byl již dříve odsouzen za drogové delikty a v minulosti již pobýval ve vazbě pro mladistvé.

Žádný ze tří pachatelů nebude deportován. K tomu jen dodávám, že ve Švédsku opustí vězení po 2/3 trestu, přičemž lze předpokládat, že po propuštění budou stejným “přínosem” pro společnost, jako dosud. Vězení je skutečně to poslední, čeho se ve Švédsku bojí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.