Multikulturně obohacované Německo posledních dní

Multikulturně obohacované Německo posledních dní

V zemi, která se rozhodla využívat multikulturního obohacení v tak hojné míře, se samozřejmě neustále něco děje. S tím, jak obohacovačů – navzdory lockdownům – přibývá, se již obohacení dostává stále většímu počtu Němců. Zde je alespoň několik případů za poslední zhruba týden

Tlupa více než deset lidí  afrického vzhledu multikulturně obohacovala město Halle minulé úterý odpoledne (29.12.20), večer pak své putování městem zakončili dvěma zraněnými Němci. Kolem 17.15 hodin byl v Halle-Neustadtu pobodán muž. Procházel v oblasti Kirchteich / Edvard-Grieg-Weg, když mu do paty narazil nákupní vozík.

Poté, co se vůči tomu slovně vyhradil, byl nejprve zmlácen, poté sražen na zem a pobodán jedním z útočníků. Zranění naštěstí nebyla vážná, jak uvedla policie. Útočníky byla skupina mladých lidí tmavé pleti. Kolem 18:20 se tato tlupa octla na náměstí, kde cizinci vyvolali další potyčku.

Tři muži ve věku 26, 28 a 40 let byli poté zbiti a ohrožováni nožem. Skupina pak utekla. Dva z podezřelých, 15 a 16letí výrostci přistěhovaleckého původu, byli později lokalizováni v oblasti Magistrale. Jsou podezřelí z účasti na obou činech. Jakmile byla policejní operace dokončena, byli předáni jejich zákonným zástupcům.

Würzburg: Neznámý muž v neděli večer napadl a lehce zranil ženu v centru města. Policie případ vyšetřuje a žádá o informace od svědků. Krátce před 20:00h, šla 42letá žena po Beethovenstraße, když ji neznámý muž napadl zezadu. Oba padli na zem, žena se bránila a neznámý muž utekl. Dvaačtyřicetiletá žena byla lehce zraněna. Popis neznámého je následující: cca 20 let, cca 190 centimetrů vysoký, štíhlá postava, černé, vlnité vlasy ke krku, tmavá barva pleti, násilník byl oblečený v modré zimní bundě a modré jednorázové roušce.

Norimberk: V sobotu (02.01.2021) napadli tři neznámí pachatelé muže na parkovišti v okrese Zerzabelshof a ukradli mu hotovost. Norimberská kriminální policie případ vyšetřuje a hledá svědky. Podle předchozích informací, 24letý muž – pozdější oběť a jeho 19letý společník byli na parkovišti spotřebitelského trhu na Zerzabelshofstraße. Když procházeli kolem skupiny 8-10 lidí, dotyční jim údajně nabídli drogy ke koupi, což odmítli a šli rychle pryč.

Tři muži okamžitě napadli 24letého muže a násilně ho srazili k zemi, kde ho zbili a kopali do něho. Nakonec ho oloupili o hotovost a utekli. 24letý muž utrpěl lehká zranění a byl nakonec schopen se dostat do bezpečí. Jeho devatenáctiletý společník nebyl zraněn a byl také schopen uniknout.

Přivolané policii se pachatele nepodařilo dopadnout. Tři pachatelé jsou popsáni takto: 1. Pachatel: cca 25 – 28 let, cca 180 cm vysoký, silná postava, černé krátké vlasy, krátké oholené vousy, jižní typ, oblečený v černé bundě s kožešinovým límcem, 2. pachatel: cca 22 – 30 let, cca 180 cm vysoký, tenký, oblečený v šedých běžeckých kalhotách a svetru, 3. pachatel asi 20 let, oblečený v džínách, jižního vzhledu.

Offenbach: 27letý kolemjdoucí byl zbit dvěma muži a lehce zraněn nožem na pravé paži na náměstí před místní lékárnou kolem 5.45 ráno na Nový rok. Muž, který byl zřejmě pod vlivem alkoholu, navštívil strážníky z prvního okrsku kolem 6.15 a informoval je, že asi před půl hodinou ho dva neznámí muži požádali o cigaretu, pak ho zbili a pořezali nožem. Pachatelé mají údajně jižní vzhled a jsou asi 1,70 metru vysocí, štíhlí a ve věku kolem 25 až 28 let.

Hagen: V pátek večer (18. prosince) došlo k hádce mezi třemi muži na hlavním nádraží v Hagenu. Sedmadvacetiletý místní obyvatel byl zraněn v obličeji. Kolem 19. hodiny informoval svědek federální policii, že dva muži napadli jeho společníka. Podle 27letého muže z Hagenu, byl napaden 30letým syrský státním příslušníkem z Hagenu. Utrpěl krvácející ránu v obličeji. Pak se bránil pepřovým sprejem, který zabránil dalším útokům. Všichni zúčastnění byli předvedeni na policii. Motiv obou útočníků nebylo možné určit. Oba muži ve věku 30 a 32 let byli federální policií obviněni z těžkého ublížení na zdraví.

Heidenau: V sobotu odpoledne nahlásila bezpečnostní služba v azylovém domě v Heidenau na policii nepokojného súdánského vetřelce. Těžce opilý 27letý muž předtím udeřil ochranku do břicha. Také ve vazbě a předtím, při vstupu na policejní oddělení, muž pokračoval v kopání a plivání kolem sebe, přičemž se také snažil zbít policisty. Naštěstí se jim nic nestalo. V policejní vazbě byl muži odebrán vzorek krve kvůli jeho silnému alkoholismu. Na základě soudního příkazu strávil muž noc ve vazbě až do nedělního rána.

🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌

K výše uvedenému netřeba nic dodávat. Jen by mne zajímalo, kohopak ti multikulturně obohacení Němci volili…

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.