Itálie dá azyl každému, kdo přijíždí ze země, kde je COVID-19 a špatná lékařská péče

Itálie dá azyl každému, kdo přijíždí ze země, kde je COVID-19 a špatná lékařská péče

Tedy pro pochopení nejprve objasním, oč vítačské italské vládě jde. Samozřejmě o to, aby co nejvíc muslimských vetřelců mohlo být uvítáno v Evropě, ale také o vytváření dalších a dalších záminek pro to, aby nemuseli invazisty deportovat.

Poté, co se tedy nedávno italská vláda rozhodla, že udělí status uprchlíka či mezinárodní ochranu a azyl každému, kdo se prohlásí za LGBTQI.., nyní tento status a automatický azyl získá také ten, kdo přichází ze země, kde je COVID-19 a zároveň mizerná zdravotní péče. Tedy pak se ptám: “Kdepak je v Africe špičková zdravotní péče?”.

O přítomnosti COVIDu-19 ani nehovořím, s čísly ohledně tohoto současného fenoménu se účelově “čaruje” po celém světě. A Afriku dosud tato “plandemie” podivuhodně obcházela. Že by ji využili nyní, tedy poté, kdy ji lze zneužít pro masovou legalizaci afrických vetřelců?

Soud v italském Miláně rozhodl, že při rozhodování o tom, který vetřelec může v Itálii zůstat, bude zohledněna situace s koronavirem v zemi, odkud přichází. Podle rozsudku by invazisté mohli být ohroženi nedostatkem zdravotnického personálu, vybavení nebo lůžek intenzivní péče, pokud by byli vráceni do země původu.

Jak informovala italská tisková agentura ANSA zaměřená na oblast Středozemního moře, soud v Miláně rozhodl, že riziko infekce COVID-19 by mohlo být použito jako důvod pro poskytnutí humanitární ochrany.

Tento takzvaný status humanitární ochrany je udělen těm, kteří nezískají status uprchlíka, ale byli by ohroženi, kdyby se vrátili do své země původu. Každý případ by však byl údajně posuzován individuálně a vetřelcům by se nedostalo automatické ochrany.

V rozhodovacím procesu orgány zohlední, zda COVID-19 negativně ovlivňuje zdravotní péči a ekonomiku země původu.

Italská média informovala, že rozhodnutí soudu se týká také žádostí předložených před změnami, které v roce 2018 předložil tehdejší ministr vnitra Matteo Salvini.

Podle italských soudců musí být pandemie považována za rizikový faktor při rozhodování o tom, zda má vetřelec nárok na humanitární ochranu, protože by mohl čelit problémům v zemi původu kvůli nedostatku lůžek intenzivní péče, nedostatku plicních ventilátorů nebo nedostatku nemocničního personálu.

Vzhledem k tomu, že italská levicová vláda uvolňuje pravidla na hranicích, země zaznamenala v loňském roce masivní nárůst přivandrovalců, přicházejících do země.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.