Afghánec, který je v Německu souzen za pokus o znásilnění, začal tvrdit, že uvedl špatně věk, že je nezletilý

Afghánec, který je v Německu souzen za pokus o znásilnění, začal tvrdit, že uvedl špatně věk, že je nezletilý

Zdá se, že tento vetřelec neměl cestou do Evropy to štěstí, aby narazil na zaměstnance některé z evropských neziskovek, jejichž hlavním zadáním je zaplevelit Evropu co největším počtem muslimských vetřelců. Pokud by na ně totiž cestou narazil nebo alespoň hovořil se svými zkušenějšími soukmenovci, pak by věděl, že do Německa je nutno přijít nejen bez dokladů, ale také s pohádkou o „nezletilém sirotkovi“.

I když tento vetřelec sice s platnými doklady do Německa nedorazil, přesto je již veden jako zletilý. Přitom nezletilost by mu značně zmírnila trest. O případu, kdy se Afghánec jménem Ali pokusil znásilnit a posléze utopit mladou Němku, jsem již psala zde. Nyní pokračuje soudní proces s tímto násilníkem, který si tak náhle uvědomil, že jeho skutečný věk je vlastně mnohem nižší…

V Německu pokračuje proces proti Afghánci Alímu R. (23) z Großhainu, který je kadeřníkem a otcem syna (16 měsíců). Muslimský invazista je souzen za pokus o znásilnění a ublížení na zdraví. Podle obžaloby v noci z 21. června 2020 slavilo pod železničním mostem na břehu Labe v Míšni několik skupin mladých lidí.

Na místo přišel Ali R., zeptal se jedné přítomné mladé ženy na její věk a pak ji chytil za hýždě. Dívka se odmítla k němu přiblížit. Když se o chvíli později pokusila jít na záchod a oddělila se od skupiny, obviněný šel za ní. Srazil ji k zemi, udeřil ji pěstmi do obličeje a pokusil se ji znásilnit. Když se oběť dál bránila a křičela o pomoc, vtáhl ji do Labe a snažil se jí vtlačit obličej pod vodu a utopit ji. Jen díky svědkům, kteří ho při topení vyrušili, dívka přežila.

V současné době si obžalovaný vymyslel pohádku o tom, že je ve skutečnosti mnohem mladší, a proto musí být odsouzen jako mladistvý. Jasno do případu by mohl přinést jeho bratr Husajn, který se podle dokumentů narodil na stejném místě a ve stejný den. V současné době je Husajn souzen u okresního soudu ve stejné budově za jiný trestný čin. U výslechu prohlásil: „Jsme dvojčata pouze v Německu.“ 

Mimochodem, Hasan také tvrdí, že z Afghánistánu neutekli, ale přišli do Německa, aby se tam jen tak „podívali“.

Bruder Hussein (derzeit offiziell 23) erklärte jetzt, Ali sei gar nicht sein Zwillingsbruder.
údajný bratr Hasan je také kriminálník

Nyní byl tedy dán příkaz k provedení testu, podle něhož by pak měl být skutečný věk Alího potvrzen.

K tomu je dobré dodat, že ani podobní kriminálníci, jako je tato dvojice Afghánců, která se zřejmě potkala někde na cestě, nejsou zpravidla z Německa deportováni.

Existují přísné pokyny německých úřadů, aby se nehlásily zločiny spáchané muslimskými vetřelci. Navzdory záměrné kamufláži se objevují i znásilnění a sexuální útoky ze strany žadatelů o ochranu, které se dostanou na veřejnost. Díky tsunami žadatelů o azyl převážně mladých mužů ve věku 18–35 let je v Německu o 20 procent více mužů než žen (od roku 2016).

Mimochodem, „kvalifikovaní pracovníci“ Merkelové nejsou téměř nikdy deportováni. V Německu je nyní více než půl milionu  odmítnutých žadatelů o azyl a téměř všichni tam zůstanou natrvalo.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout