V Německu mají muslimští vetřelci přednost před německými bezdomovci

V Německu mají muslimští vetřelci přednost před německými bezdomovci

Ono je to asi všude na území EU podobné. Prostě některé protěžované menšiny nikdy nezůstanou bez domova, neboť jsou nadměrně protěžovány. Byt dostanou konečně i tehdy, když ten dříve přidělený zcela „vybydlí“. Ostatně, viděli jste třeba u nás bezdomovce z řad našimi vládami už přes 30 let nadmíru protěžované menšiny? Podobné je to pak s muslimskými vetřelci, kteří mají v Německu přednost před bezdomovci z řad etnických Němců.

Německá spolková země Severní Porýní-Vestfálsko (NRW) organizuje s blížící se zimou pomoc pro bezdomovce. Pomoc, poskytovaná bezdomovcům, se však ani zdaleka nedá srovnat se zdroji, které jsou k dispozici pro muslimské vetřelce.

NRW poskytla částku pouhých 340 000 EUR na neutěšenou situaci bezdomovců. Během mrazivého období jsou zejména bezdomovci vystaveni mrazu bez ochrany, bez níž jim hrozí umrznutí. Proto jim budou distribuovány vyhřívané stany, spací pytle, batohy, potraviny, které nepodléhají zkáze, a dezinfekční prostředky.

A zatímco bezdomovci si musí vystačit s dočasnými stany, žadatelé o azyl a v zimě příchozí vetřelci se mohou přinejmenším spolehnout na vytápěné ubytování. Dostávají také tři jídla denně a mnoho z nich dostává byt s vybavenou kuchyní.

Ministr sociálních věcí Karl-Josef Laumann (CDU) zpřístupnil státní prostředky na financování „alternativních možností“, například ve vytápěných „větších stanech“, ve kterých lze poté dodržovat příslušné hygienické předpisy pro ochranu proti infekci.

Zdá se, že najít místo k pobytu pro bezdomovce i s pomocí bytových společností v Severním Porýní-Vestfálsku, je velmi obtížné. Projekty pro pečovatele o bezdomovce, které byly zahájeny před devíti měsíci ve 20 okresech a ve všech městských obvodech, budou nyní prodlouženy o dva roky a byly přidány další dva okresy: Düren a městský region Cáchy.

V Severním Porýní-Vestfálsku bylo v jednom roce vyplaceno celkem 557 milionů eur za služby pro žadatele o azyl, jako je ubytování, stravování, lékařská péče a kapesné. Kromě toho bylo vynaloženo 50,3 milionu EUR na péči o nezletilé přistěhovalce – ve Vestfálsku 11,2 milionu EUR a v Porýní 39,1 milionu EUR.

„Celkově jsou náklady na uprchlíky obrovskou zátěží pro města a obce. Při přepočtu výdajů na jednoho občana se však ukazuje, že obavy, že by uprchlíci ohrozili naši prosperitu nebo náš sociální stát, jsou absurdní,“ prohlásil člen státního parlamentu CDU André Kuper.

Pokud vydělíte celkovou částku (607,3 milionu EUR) počtem obyvatel Severního Porýní-Vestfálska (17,6 milionu EUR), činí náklady na občana 34,50 EUR ročně nebo 2,87 EUR měsíčně.

Náklady se také během jednoho roku výrazně zvýšily. Podle Kupera nejméně troj až čtyřnásobně. Německá města už nemají prostor pro vetřelce, ale ani pro jejich vlastní bezdomovce. Musí proto buď kupovat či pronajímat kontejnery nebo stavět domy.

Poměrně nedávno vytáhli němečtí sluníčkáři a Antifa do ulic s transparentem „Wir haben noch platz“. K demonstraci došlo v souvislosti s požárem tábora Moria, přičemž Němci požadovali právě příděl několika tisíc dalších muslimských vetřelců z tohoto tábora A to bez ohledu na to, že si sami invazisté tábor zapálili.

Zatímco džihádisté, kteří přijeli do Německa zemi okupovat, islamizovat a převzít, jsou nezvykle protěžováni a opečováváni, němečtí bezdomovci často živoří či umrzají v ulicích. Nejinak je tomu s německými důchodci, kteří ani zdaleka nepožívají výhod, jaké v Německu čekají na vetřelce ze Sýrie, Iráku, Afghánistánu nebo Somálska.

A nakonec srovnání: 340 tisíc eur na vlastní bezdomovce a 607,3 mil (tedy více, než půl miliardy) eur za muslimské vetřelce v jedné spolkové zemi za jeden rok. Pokud by vetřelce tak masově nepřijímali, nemuseli být bezdomovci bez domova….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “V Německu mají muslimští vetřelci přednost před německými bezdomovci

 1. V Praze se to bezďáky jen hemží, jako na potvoru samí bílí, to je náhodička…
  Ten zauzený má samozřejmě zajištěný teplý bejvák, páč dyškrymynácyja.
  V krutých mrazech město třeba i postaví vytápěný stan, což je chválihodné.
  Kdyby ten stan byl určený pro národní hosty, tak by vzplál jasným plamenem…
  I když, na druhou stranu, u toho ohně by si možná rádi ohřáli ruce i bezďáci/Češi…
  AŤ UŽ JDOU DO P® DELE, S TÍM SORTÝROVÁNÍM POTŘEBNÝCH!!!
  ???✊?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout