Syrští vetřelci udusili téměř slepého postiženého Němce a okradli ho

Syrští vetřelci udusili téměř slepého postiženého Němce a okradli ho

Opět se jedná o případ údajně plně integrovaných Syřanů, kteří do Německa přišli s invazní vlnou v roce 2015. Nutno podotknout, že muže si vybrali nejen pro jeho tělesné postižení, kdy měli jistotu fyzické převahy, ale také proto, že se jednalo o homosexuála.

Na gay seznamce „Planet Romeo“, si téměř slepý a zdravotně postižený bývalý kuchař Helmut K. (†50) z Kaufbeuren domluvil schůzku s uživatelem „wandalalaland“ 14. března v 16:30.

Ve 21hodin uvázali invalidního muže těžkému kovovému ventilátoru s roubíkem v ústech v jeho ložnici. Ústa mu roubíkem ucpali tak, že se udusil zubní protézou. Muž, kterého státní zástupce Andreas Slach podezřívá z toho, že je „wandalalaland“, nyní stanul na lavici obžalovaných u okresního soudu v Kemptenu: Karam A. (29 let) žije od roku 2015 údajně jako vzorný uprchlík v Kaufbeurenu, avšak podle vyšetřovatelů už zabil lidi ve své domovské zemi, Sýrii.

Ale předtím, než u soudu svědčil, napadl reportéra z deníku BILD slovy: „Přestaň mě fotit, to nesmíš dělat. Pokud se má tvář stane známou v mé vlasti, mé matce a sourozencům hrozí smrt!“ Spolu s Hazemem K. (†21) naplánoval vraždu, která stála život Helmuta K., který byl invalidní a trpěl srdečními chorobou.

Hazem K. věděl od známých, že muž, který odešel do předčasného důchodu, nahromadil 8000 eur v hotovosti. Ty měl mít ukryté ve svém bytě. Hazem K. si povídal o handicapovaném muži také s potenciálními sexuálními partnery, poté vymyslel loupež pomocí falešného účtu. Při výslechu policií se přiznal, jeho komplic Karam A. se oběsil ve své cele už v srpnu.

Karam A. je tak jediný, kdo stanul v lavici obžalovaných za vraždu – a veškerou vinu nyní svaluje na svého mrtvého kamaráda: „Ani ho neznám a nebyl jsem v bytě. Donutil mě, abych si s invalidním mužem popovídal, ale pak za ním šel úplně sám.“

Ale jak pak obžalovaný vysvětlí svou DNA na poutech a na skříni, ze které bylo ukradeno 3500 eur? Karam A. říká: „Hassem K. si vzal mé bavlněné rukavice a utěrku, z níž vyrobil roubík a pak se vrátil dolů s kufrem. Řekl, že ten muž zemřel.“

Dramatickým způsobem se snažil přesvědčit soudce o své nevině: „Dámy a pánové, v životě je mnoho věcí, které jsou neuvěřitelné, takže to není nemožné.“

Soudce Christoph Schwiebacher ukončil toto bizarní představení: „Nevyprávějte tady pohádky, zastavte tu show!“. Počítačové stopy také mluví samy za sebe: účet „wandalalaland“, který byl smazán v den trestného činu, vedl k IP adrese Hazema K. Jeho telefonní číslo a číslo Karama A. byly přítomny na místě činu.

Karam A. si šel v Mnichově koupit parfém za 180 eur dva dny po vraždě, dokonce měl u sebe 600 eur z kořisti v době jeho zatčení. Svědek, jehož mobilní telefon Karam A. použil k volání oběti ve 20:18 večer, kdy došlo ke zločinu, potvrdil datum a také ho v pondělí poznal v soudní síni.

Nyní hrozí syrskému vetřelci doživotní vězení. Jeho mladší bratr Mohamad A. (23 let) je také obviněn ze spoluviny a přijímání kradeného zboží; část kořisti ukryl pod sporák do sendvičovače. Verdikt se očekává 3. prosince.

Paradoxem je, že podporovatelé LGBTQ agendy zároveň podporují masový dovoz muslimských vetřelců, kteří se velmi rádi na tuto komunitu „zaměřují“. Ostatně, jak potvrdilo vyšetřování, tak i tento host Merkelové už dříve vraždil v Sýrii. Pak je možné, že i on patřil k těm, co pro jistou komunitu pořádali „lety bez padáku“ ze střech výškových budov…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout