Španělsko: Muslimští vetřelci drží v hotelu hladovku, jeden žádá pokoj s výhledem na moře

Španělsko: Muslimští vetřelci drží v hotelu hladovku, jeden žádá pokoj s výhledem na moře

Už dřív jsem upozornila na to, jak se nyní hodí fakt, že je velmi omezené cestování. Náhle je spousta volných hotelů v zemích, které jsou vstupní branou do Evropy. Majitelé hotelů tak mají na vybranou: buď zůstanou bez peněz nebo dobrovolně ubytují vetřelce z Afriky. Hotelové ubytování afrických invazistů samozřejmě štědře hradí EU i z vašich daní. Ne vždy jsou však vetřelci s často luxusním ubytováním v hotelech s bazénem a plnou penzí spokojeni.

Napětí v hotelu s’Arenal, kde jsou ubytováni nelegální vetřelci, každým dnem stoupá. Ve čtvrtek večer byla civilní garda informována, že někteří Alžířané, kteří v těchto dnech připluli na Baleárské ostrovy lodí, oznámili, že budou držet hladovku, a vznesli dva požadavky.

První z nich je, že již nebudou v hotelu považováni za ilegály a druhým je, že mohou opustit budovu, jejíž vchod je vždy střežen dvěma policejními hlídkami. Vetřelci tvrdili, že nemají svobodu pohybu a že chtějí přicházet a odcházet, jak se jim zlíbí.

Od doby, co Alžířané dorazili do hotelu s’Arenal, byly incidenty nepřetržité. V bezprostřední blízkosti byly hlášeny loupeže a krádeže a některé byly nepřátelské vůči zaměstnancům zařízení. Jeden z nově příchozích invazistů byl rozrušený, že mu byla přidělena místnost, která neměla výhled na moře….

Policejní svaz požaduje, aby vláda zablokovala udělování víz občanům Maroka nebo Alžírska, kteří chtějí legálně vstoupit do Španělska, pokud obě země nepřipustí návrat vetřelců z lodí. Svaz poukazuje na to, že Francie v tomto ohledu oznámila iniciativu, a varuje před tlakem na Baleárské ostrovy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Španělsko: Muslimští vetřelci drží v hotelu hladovku, jeden žádá pokoj s výhledem na moře

  1. 😱
    Téhleté pětici na obrázku kouká touha po pokojnému soužití a brzké asimilaci z očí.
    💀🎳🔪💀🎳🔪💀🎳🔪💀🎳🔪💀🎳🔪💀🎳🔪 a furt tak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.