Nová výzva Al Kajdy k zabíjení bezvěrců: „zabíjejte je otrávenými rouškami“

Nová výzva Al Kajdy k zabíjení bezvěrců: „zabíjejte je otrávenými rouškami“

Před pár dny vyšlo první číslo zbrusu nového časopisu, který vydává Al Kajda. Titulní článek nového časopisu této teroristické organizace vyzývá k vraždění bezvěrců v zemích západního světa, tedy zejména v Evropě, USA a Austrálii. Výzva míří k „osamělým vlkům“, přičemž propagandisté teroristické skupiny nabízejí dokonce inovativní způsob vraždění: rozdávání otrávených roušek.

26. listopadu 2020 vydala mediální propagandistická odnož Al-Káidy nazvaná Jaysh Al-Malahem Al-Electroni první vydání nového časopisu s názvem Vlci z Manhattanu, jehož cílem je „vydávat pokyny džihádistům, kteří žijí mezi nevěřícími“, jak provádět různé druhy útoků. Tento článek, zveřejněný na telegramových a twitterových účtech v arabském jazyce, nabízel způsoby, jak využít pandemii koronaviru tím, že mají rozdávat otrávené roušky kolemjdoucím nebo pálil auta „křižáků“ na ulicích.

Článek s názvem „Způsoby a prostředky využití pandemie koronaviru proti silám globální nevíry“, začal tím, že připomněl osamělým vlkům žijícím na Západě, že jim pandemie nabídla mnoho příležitostí, které by si neměli nechat ujít.

Článek naléhal na mudžahedíny osamělé vlky, aby používali roušky k zabíjení, drancování a šíření teroru. Připomněli také, že roušky jim pomohou přelstít bezpečnostní kamery, které byly v minulosti významnou překážkou útoků osamělých vlků a vedly k zatčení mnoha mudžahedínů. Článek poznamenal, že vzhledem k tomu, že lidé jsou povinni nosit roušky během pandemie, Alláhovi „vojáci“ by se měli chopit příležitosti a nosit roušky a rukavice, aby mohli provést útoky, aniž by vzbudili podezření.

„Pamatujte na podporu svého náboženství, odplatu za své bratry v milované Palestině, a splňte slib svého imáma Usámy bin Ládina, že křižáci nikdy nesmí být v bezpečí.“

Článek uvádí pět metod, které lze použít pro různé typy útoků. Ty zahrnovaly „zabíjení čepelí zbraně (nůž nebo něco podobného); zabíjení úderem kameny nebo těžkými předměty; usmrcení střelnými zbraněmi; výbuchy ručně vyráběnými bombami (Molotovovy koktejly); požáry obchodů a firem.“

Článek také vyzval osamělé vlky, aby se neomezovali na tyto myšlenky, připomněl jim, že „Nájezdníci na Manhattan“ (tím měli na mysli 11.září) těžili z mnoha předchozích operací: „Nemyslete si, že výše uvedené je váš jediný způsob, jak provádět džihád.“

Článek, který nabízí další příklady útoků, vyzval osamělé vlky, aby používali otrávené roušky k zabíjení „křižáků“. Také vyzval „vlky islámu“, aby rozdávali otrávené masky v ulicích nebo na zastávkách a nádražích a připomněl jim, aby nenosili žádné oblečení, které by mohlo vzbudit podezření, nebo aby trvali na tom, aby si kolemjdoucí otrávené roušky vzali.

Článek pak požádal „vojáky islámu“, aby se na tuto myšlenku neomezovali, a vzpomněli si, že existují desítky metod a myšlenek, které mohou během pandemie využít.

V článku se uvádí, že: „Vaším cílem je každý křižák, protože každý křižák je zločinec. Největším zločinem, jehož se dopustil, je jeho nevíra v Alláha.“ Nabídli také seznam klíčových cílů, včetně důstojníků ve výslužbě a zpravodajských úředníků, vojáků a policistů, podnikatelů, kteří platí vysoké daně „křižáckým vládám“, „křižákům, kteří jsou ve svých projevech nepřátelští a agresivní vůči islámu“ a „křižákům obecně, kteří spolupracují placením daní“.

Článek skončil naléháním osamělých vlků, aby spálili „auta křižáků“ pomocí zapalovačů, zápalek a dvou litrů oleje, protože ulice jsou prázdné kvůli pandemii. Článek připomněl osamělým vlkům, aby nosili roušky a oblečení, které lze snadno odstranit a vyhodit na odlehlém místě, daleko od bezpečnostních kamer.

Parádní návod, jak vraždit bezvěrce, že? A vyznavače této šílené ideologie přiváží do Evropy různé podvratné neziskovky ve velkém. Navíc, všimněte si, jak se náhle mohamedánům povinné roušky hodí! Jak sami upozorňují na to, jak jednoduše se lze maskovat a, aniž by byli nápadní!

Podobné výzvy čas od času padnou a sem tam se jich skutečně nějaký vyznavač Alláha chytí a útok provede (viz nedávný útok Tunisana v Nice, který útočil na popud tuniského imáma). Brzy možná někde v Evropě některý vyznavač „náboženství míru“ předvede i výzvu Al Kajdy v praxi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.