Nová italská pravidla mají umožnit vstup vetřelcům, kteří prohlásí, že patří k LGBTQ…

Nová italská pravidla mají umožnit vstup vetřelcům, kteří prohlásí, že patří k LGBTQ…

Takže namísto vousatých dětiček bez dokladů se z Afriky do Itálie vydají samí homosexuálové, transky, intersexuálové a jiná individua, hlásící se k LGBTQI. Nepochybuji, že v Africe už nyní nejspíš žádní heterosexuálové neexistují. Pak by bylo dobré se ptát, kdopak se tam tak překotně množí.

Před časem jsem ve švédských médiích narazila na článek, kde upozorňovali na Uganďana, který měl být deportován do své vlasti, nicméně poté, kdy o sobě prohlásil, že je homosexuál, okamžitě dostal azyl a posléze i občanství. A to bez ohledu na to, že už měl za sebou jedno manželství, v němž zplodil několik dětí. Zde argumentoval onen Uganďan tím, že to tak prostě v Ugandě být musí. Nikdo se v jeho případě nezamýšlel nad tím, že s „pohádkou“ o homosexuálovi přišel tak pozdě. Proč na jinou orientaci nepoukázal ihned po příchodu do Švédska? Předpokládám, že pohádku „o homosexuálovi“ ho naučila některá z mnoha tamních integračních neziskovek.

Nyní se tedy také liberální Itálie rozhodla, že bude z nadšením vítat LGBTQI komunitu z celé Afriky. V takovém Somálsku je za homosexualitu trest smrti, tedy úplně zřejmě postačí, když někdo prohlásí, že je somálský homosexuál. A ani nebude potřebovat doklady nebo jakýkoli důkaz. Ostatně, jak by měl asi orientaci dokázat? Prakticky???

Nelegálním vetřelcům byla otevřena nová možnost. Prostě řekni, že jsi gay, a my tě pustíme do země, dáme ti výhody a střechu nad hlavou. Je to zdánlivě malá, ale významná změna.

V Itálii se připravuje nová vyhláška o bezpečnosti hranic. Předchozí uzákonění Mattea Salviniho bylo již dávno zrušeno, ale práce v parlamentních komisích pokračuje.

Z iniciativy Italské demokratické strany (obdoba naší ČSSD), a zejména Laury Boldriniové, připravila nová ministryně vnitra Luciana Lamorgeseová „malý pozměňovací návrh“.

Existují již tisíce vetřelců, kteří nebyli posláni pryč od italských hranic. Tento současný systém se týká lidí ze zemí, v nichž by mohli čelit náboženskému, sexuálnímu, rasovému nebo „občanskému“ pronásledování (to jsou de facto všechny muslimské země, protože homosexualita není zcela legální nikde).

Nyní Lamorgese zavádí další kritéria „sexuální orientace“ a „genderové identity“.

Jak se to promítá do reality?

Představte si, že loď plná mladých invazistů dorazí na – řekněme – Lampedusu. Jediné, co musí udělat, je prohlásit se za gaye, lesbičky, nebinární osoby nebo transgender a dodat, že jsou utlačováni ve své zemi původu pro svou sexuální orientaci. V takovém případě by Itálie neměla jinou možnost, než jim dát azyl.

To je prostě další krok „pokrokářské“ neo-osvícené Evropy, která pochoduje stále blíže k propasti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout