Muslimové v Itálii využívali nepodmíněného příjmu na financování džihádu

Muslimové v Itálii využívali nepodmíněného příjmu na financování džihádu

Peníze za nic. Prostě takové dávky pro každého, jakýsi nepodmíněný příjem pro všechny občany, kteří jsou bez práce. Tak přesně to byl hlavní volební trhák vládního a v posledních italských parlamentních volbách i vítězného Hnutí pěti hvězd. Tento příjem však není určen pouze pro Italy, ale také pro muslimské vetřelce. Jak se ukázalo, tak mnozí z této dávky platí džihád, tedy islamizaci Evropy, včetně Itálie.

Finanční policie v Bologni podala minulý týden žalobu proti dvěma tuniským občanům, kteří byli obviněni z nezákonného obohacování ze základního příjmu, tzv. “občanské mzdy” (jinak také tzv. nepodmíněného příjmu) na financování islámského terorismu.

Podezřelí jsou obviněni z použití přibližně 12.000 eur, které obdrželi jako základní nepodmíněný příjem na financování nebezpečného islámského zahraničního bojovníka, který je hledán belgickými protiteroristickými úřady. Muž byl naposledy spatřen v Tunisku v dubnu….

Zde opět připomínám, že veškeré dávky, které jsou muslimským vetřelcům v Evropě vypláceny, považují muslimové za povinnou daň káfira nadřazenému muslimovi.

Peníze na džihád platí většina muslimů, jen u většiny se na to prostě nepřijde. Nicméně tento případ hodlám sledovat už jen proto, že by mne zajímalo srovnání s případem z ČR. Také u nás se před časem náhodou zjistilo, že jistý muslim posílal docela vysoké částky ISIS a v počítači měl propagandistická videa této organizace.

Nicméně za tento prohřešek dostal pouze tříměsíční podmínku. To je stejný trest, jaký dostali občané, kteří psali na sociálních sítích nějak hanlivě o muslimech, většinou v souvislosti s nějakými útoky.

Právě pro srovnání by mne zajímalo, zda i italské soudy – podobně jako české – najíždějí na právo šaría. V Evropě totiž nejsou podobně benevolentní rozsudky vůči muslimům, podporujícím džihád, nic neobvyklého.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.