ISIS vyslal do Evropy bojovníky, kteří mají za úkol útočit o Vánocích

ISIS vyslal do Evropy bojovníky, kteří mají za úkol útočit o Vánocích

O tom, že do Evropy putují především džihádisté, jsem psala nesčetněkrát. Pokud zde ještě stále existuje někdo, kdo věří, že do Evropy jdou především “potřební”, jimž se musí pomáhat, pak by si měl dotyčný jedinec zajít na psychiatrii nebo si nechat přeměřit IQ. O svéprávnosti podobného individua, které je stále schopno hájit přijímání džihádistů ve velkém, lze úspěšně pochybovat. Ale nyní k věci.

Bývalý člen al-Káidy, který se už před lety stal agentem MI6, varoval, že vysoce postavený velitel ISIS plánuje během vánočních svátků koordinované útoky v evropských zemích, včetně Británie.

Aimen Dean, který strávil osm let špehováním islámské teroristické skupiny předtím, než bylo jeho krytí odhaleno díky úniku informací ze strany amerických zpravodajských služeb řekl, že útočníci, pocházející z oblasti severní Sýrie a z Libye, dorazili do Evropy, aby zahájili útoky jako pomstu za opětovné zveřejnění karikatur Mohameda ve Francii.

Údajný plán pokusit se vyslat útočníky přes Turecko a přes Středozemní moře ze severní Afriky byl zosnován Abu Omarem al-Shishanimn (viz titulní obr.), gruzínským velitelem ISIS, který byl údajně zabit při americkém náletu v roce 2016, ale nyní se předpokládá, že svá zranění přežil.

Dean řekl, že muslimové se rozhodli pokusit se využít zrušení omezení, tedy přerušení či ukončení lockdownů během vánočního období, k zahájení útoků v Evropě, zejména pak ve Velké Británii, Francii a Německu….

V rozhovoru při policejní a bezpečnostní on-line konferenci Mezinárodního týdne bezpečnosti v Londýně Dean řekl, že Shishani, který má základnu v severní Sýrii, se rozhodl infiltrovat Evropu útočníky ze zbývajících základen Islámského státu po nedávném opětovném zveřejnění karikatur Mohameda.

Dean dále řekl: “Obávám se, že podle lidí, kteří Shishaniho znají, plánuje pomstít karikatury proroka Mohameda především v zemích, jako je Německo, Velká Británie, Francie. Všude má k útokům dojít kolem Vánoc. Obávám se, že nenesu dobré zprávy, ale musíme se obávat vlny teroru, která letos přichází ze severní Sýrie a Libye právě na Vánoce.” …

Dean, který nyní pracuje jako konzultant v oblasti terorismu a záležitostí Středního východu, řekl: “Tento slib, že o Vánocích nebude lockdown, z těchto svátků učinil atraktivnější časový rámec pro cílení útoků.”

K tomu jen podotýkám, že pokud by si nevybrali tyto vánoce, počkají si na jakoukoli jinou možnou příležitost. Nakonec, Evropa si může za útoky sama, neboť je to právě EU, kdo dovoz muslimských hrdlořezů podporuje. A většina Evropanů, bohužel, podporuje pro Evropany genocidní EU….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

2 thoughts on “ISIS vyslal do Evropy bojovníky, kteří mají za úkol útočit o Vánocích

  1. Tak hlavně že i armáda ČR bojuje v Afghánistánu, Mali, na Sinaji i jinde za Prahu.
    Snad to kucí vyhrajou a česká kotlinka bude ušetřená těchto excesů.
    A nebo taky ne.
    💀🎳🔪😬👳

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.