Z Řecka zmizelo neznámo kam 32574 džihádistů, Německo jich postrádá asi 130tisíc

Z Řecka zmizelo neznámo kam 32574 džihádistů, Německo jich postrádá asi 130tisíc

O tom, že do Evropy už nejméně pět let soustavně putují muslimská vojska, shromažďující se coby spící buňky džihádu v různých evropských zemích, už snad nikdo soudný nepochybuje. Mnozí přijdou do Evropy bez toho, aby byli jakkoli registrováni, kolik jich je lze jen těžko odhadnout. Může jít o statisíce až milion muslimských vojáků, o nichž nevíme vůbec nic. Ve Švédsku odhadují, že zcela neregistrovaných muslimů tam mohou mít statisíce. To v jedné jediné zemi. V celoevropském měřítku tak jejich počty odhaduji skutečně řádově v milionech.

Dalšími džihádisty, o nichž nikdo nic neví, jsou ti, kteří se zaregistrují v některé z evropských zemí coby žadatelé o azyl, nicméně nečekají na vyřízení žádosti a zmizí, neznámo kam. Stejně konají i ti, jimž je azyl zamítnut. Jen velmi zřídka se stane, že se vrátí do země původu. Nyní zveřejnilo přesný počet těch, o jejichž dalším osudu nemá ani ponětí Řecko, už dříve uvedlo jistý odhad například Německo.

Německo nedávno připustilo, že ztratilo přehled o 130 000 muslimských vetřelcích. V loňském roce tato země také ztratila přehled o 160 vracejících se bojovnících Islámského státu. Itálie před rokem ztratila stopu 50 vojáků ISIS.

Ve skutečnosti každá země EU, která povolila džihádistům vstup na své území, ztratila kontrolu nad tím, kde se pohybují a ani nemá přehled o jejich skutečných počtech. Přibližně 24 000 muslimských vetřelců, kteří dorazili během vrcholící invaze v roce 2015 do Švédska, žije v zemi bez povolení nebo – podle migrační rady – “zmizelo neznámo kam”.

Dokonce i Kanada ztratila přehled o 32 000 nelegálních vetřelcích, kteří byli připraveni na deportaci, přičemž mezi nimi byli i nebezpeční džihádisté, kteří byli jasným rizikem pro národní bezpečnost. Řecký ministr pro migraci Notis Mitarakis nevyloučil možnost, že mnoho z těch, kteří v Řecku zůstávají nelegálně, vklouzlo do jiných zemí Evropské unie.

To vše se děje v době, kdy islamizované země EU již nejsou schopny džihádisty na svém území zvládat a kontrolovat.

Ministr migrace Notis Mitarakis ve čtvrtek připustil, že není známo místo pobytu asi 32 000 muslimských vetřelců, jejichž žádosti o azyl byly zamítnuty. Ve svém projevu na tiskové konferenci uvedl, že úřady neví, co udělalo 32 574 lidí po jejich odmítnutí, vzhledem k existujícím problémům s jejich deportacemi.

Rovněž poznamenal, že od 10. března 2020 Turecko pod záminkou prosazování ochranných opatření proti koronaviru nepřijímá vetřelce zpět tak, jak by mělo podle společného prohlášení EU a Turecka…. Navíc nevyloučil možnost, že mnoho z těch, kteří v Řecku zůstávají nelegálně, vklouzlo do jiných zemí Evropské unie…

Čísla, která můžete číst výše, jsou jen skutečnou špičkou ledovce. Jde totiž výhradně o ty invazisty, které se podařilo někde zaregistrovat, tedy o jejichž existenci – ať už pod jakoukoli, často smyšlenou identitou – se ví. Mnohem víc pak musí být těch, kteří se nikdy nikde neregistrovali a okamžitě po příchodu do Evropy zapadli do kriminálních struktur různých no-go zón, kde žijí z kriminální činnosti, většinou z prodeje drog a zbraní.

Právě fakt, že se po Evropě potulují statisíce, ne-li miliony neregistrovaných džihádistů znamená, že se muslimské vojsko rozmisťuje po různých evropských zemích v mnohem větší intenzitě, než byť jen tušíme. To se ostatně začne ukazovat v momentě, kdy se začnou tyto džihádistické spící buňky aktivovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.