V Paříži výrazně vzrostla kriminalita “sirotků bez doprovodu”

V Paříži výrazně vzrostla kriminalita “sirotků bez doprovodu”

Vzpomínáte na neustálé tlaky ze strany Šojdrové, Pirátů, TOP0,09, aktivistického zpěváka Kluse a mainstreamových médií na přijímání “nezletilců bez doprovodu” z táborů v Řecku? V mnoha svých článcích jsem upozornila na absolutní nesmyslnost tvrzení, že by mohlo přijít jakékoli malé dítě zcela samo, bez doprovodu, ze Sýrie či Afghánistánu nebo dokonce Afriky do Řecka.

Věřit něčemu podobnému může skutečně jen člověk velmi chabé mysli. Takovému jedinci bych doporučila, aby si zvolil nějaké 5-6 leté dítě třeba z vlastní rodiny a vyslal jej zcela samotné tisíce kilometrů na cizí kontinent. Bez znalostí jazyka, místních poměrů a téměř bez peněz. Je samozřejmě jasné, že tito nezletilci bez doprovodu jsou často dospělí muslimové kolem 20-30 let, velmi často dobře cvičení islámští bojovníci, kteří přichází do Evropy – jak jinak – bez dokladů. Nyní jsou v evropských zemích, které se rozhodly tyto “sirotky bez doprovodu” přijímat, tito džihádisté nedílnou součástí kriminálních struktur dané země. V Paříži už dokonce v zločinnosti předčili tamní zločince.

V Paříži exploduje kriminalita nezletilých osob bez doprovodu Ze tří nezletilých kriminálníků, předvedených před pařížskou prokuraturu, jsou dva „nezletilci bez doprovodu“. Rovněž explodoval podíl těchto mladých dospělých, pokud jde o celkovou kriminalitu.

V pařížské jurisdikci, stejně jako v mnoha jiných, zjišťují právničtí odborníci nárůst počtu nezletilých cizinců a nezletilých osob bez doprovodu, jenž mají podíl na různých deliktech, často závažných a násilných. Pařížská prokuratura se netají tím, že v současné době je 75 procent údajně nezletilých “nelegálními” nezletilými. Tedy ve skutečnosti jsou již dávno dospělí.

Stalo se velmi obtížným určit totožnost a skutečný věk „mladistvých“ zločinců. “Jedná se o rostoucí problém,” uvedl francouzský deník Le Figaro v rámci pařížské jurisdikce.

Informace z Francie jsou plně v souladu třeba s tím, co jsem se postupně dočetla o kriminalitě těchto “sirotků bez doprovodu” ve Švédsku, či skandinávských zemích celkově, v Rakousku, Velké Británii nebo Německu. Šojdrová a všichni, kdo dovoz džihádistů do naší země podporují, by pak měli být v případě jejich přijetí plně spoluzodpovědní za veškerou kriminalitu, kterou by k nám spolu s nimi přitáhli. Ostatně, pokud by se skutečně stalo, že se Piráti dostanou v jakékoli koalici do vlády, nejspíš se naše země této realitě velmi záhy nevyhne…

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

One thought on “V Paříži výrazně vzrostla kriminalita “sirotků bez doprovodu”

  1. Hi hi hi, vypečené sirotky známé i v Česku.
    Anička Kuřimská z hor byla taky sirotek.
    Akorát nemávala kudlou, ale ” jen” pomáhala mučit dvě děti.
    S požehnáním Šabatové a mislytele Jakuba Patočky.
    ☺🐷🐔🐷🐔🐷🐔

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.