Účastník testů vakcíny na COVID-19 žaluje firmu AstraZeneca kvůli vedlejším účinkům

Účastník testů vakcíny na COVID-19 žaluje firmu AstraZeneca kvůli vedlejším účinkům

Mnoho covidalarmistů už netrpělivě čeká na jakousi neozkoušenou vakcínu, která má být v nejbližších týdnech, maximálně měsících aplikována ve většině evropských zemí. Je jim celkem jedno, že do sebe dostanou jakousi neozkoušenou látku, která by – dle různých informací – měla navíc ovlivnit i jejich DNA. Má se navíc jednat o vakcínu dvoufázovou, tedy každý očkovaný dostane postupně dvě dávky. Ale dávky čeho???

Zdá se, že propaganda, která běží už měsíce ve všech mainstreamových médiích zajistí, že těch, kdo si zcela dobrovolně nechají do těla vpravit cosi neotestovaného, bude celkem dost. Médiím i politikům se podařiilo vyvolat falešný obraz jakési apokalyptické pandemie, která neměla ve světě obdoby. To vše navíc přes nesporný fakt, že jde o nemoc, která nemá pro drtivou většinu populace fatální důsledky. Mnohem víc lidí později doplatí na mnohdy nesmyslné restrikce. Kolik lidí pak doplatí na to, že se nechali naočkovat?

Muž z Indie, který byl jednou z osob, na nichž byla testována vakcína firmy AstraZeneca podal žalobu, neboť trpěl extrémními vedlejšími účinky.

Žalobce, identifikovaný v médiích jako 40letý muž z Chennai, žaluje Serum Institute of India o odškodné ve výši 676 000 USD. Muž tvrdí, že utrpěl vážné neurologické poškození po účasti ve třetí fázi studie Covishield, kdy se testovala očkovací látka vyvinutá firmou AstraZeneca a Universitou v Oxfordu. Muži údajně řekli, že je vakcína bezpečná, proto se rozhodl podílet se na programu.

Žaloba také požaduje, aby SII, AstraZeneca a Oxford Vaccine Group okamžitě zastavili zkoušky vakcíny, v níž je nyní registrováno a testováno asi 1600 dobrovolníků.

Deset dní po aplikaci séra si muž stěžoval na bušení hlavy a zvracení, což tehdy oznámila i jeho žena médiím. Byl upoután na lůžko a choval se abnormálně, než byl převezen na pohotovost místní nemocnice. Přezkoumání nemocnice vedlo k závěru, že zdravotní problémy nebyly spojeny s vakcínou a úředník nemocnice potvrdil, že pacient už je v pořádku.

Muž po propuštění řekl, že požádal o opuštění nemocnice a zotavuje se z “akutní encefalopatie”. Také trpěl nedostatkem vitaminu B12 a vitaminu D a poruchou pojivové tkáně. Jeho žena trvá na tom, že se plně nezotavil a není schopen pracovat jako dříve.

V září SII krátce pozastavil své klinické studie Covishield poté, co firma AstraZeneca poukázala na nežádoucí účinky. Indie také čelí kritice za netransparentnost výsledků testů vakcíny na Covid-19.

Tlaky na to, aby se neozkoušenou vakcínou nechalo naočkovat co nejvíce lidí jsou až abnormální. Stejně, jako výhrůžky různých – zatím především leteckých – společností, které budou přepravu podmiňovat očkováním. Stále častěji se hovoří o jakýchsi covid pasech, které selektují očkované na ty “lepší” a neočkované na občany 2. kategorie.

Je tedy nasnadě, že vakcína bude nakonec tzv. “nepovinně povinná”, tedy povinnost se očkovat zde nebude, ale nenaočkovaní budou jednoduše vyloučeni z běžného života. Přitom nic podobného zde nebylo ani u mnohem horších nemocí. Nebo se snad dnes někdo zajímá o to, jaké choroby si do Evropy přináší invazisté z Afriky či Středního a blízkého východu? Předpokládám, že po nich nebude nikdo nějaké covid pasy požadovat. Ostatně, už dnes nemusí mít při přechodu hranic – na rozdíl od nás – ani běžné osobní doklady…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.