Němec byl pobodán jen proto, že měl na krku řetízek s křížkem

Němec byl pobodán jen proto, že měl na krku řetízek s křížkem

Některé části Berlína jsou již územím pod právem šaría a podle toho se k vám pak může zachovat i osazenstvo těchto čtvrtí. Dovolit si jít do těchto míst s křížkem na krku pak může být doslova stezkou odvahy.

K útoku na muže s křížkem na krku došlo 11. září 2017 poblíž stanice Neukölln S-Bahn (tramvajová zastávka) a U-Bahn (metro).

Neukölln, zejména sever, je považován za muslimskou zónu, kde mnozí zjevně stále nemluví německým jazykem, a to i po mnoha letech, můžete zde vidět více hidžábů než v Izmiru, přičemž tato “kultura” je zde znát i ve veřejné dopravě. Muslimové samozřejmě považují tuto čtvrť za jejich.

Návštěva této čtvrti se pak může jevit jako dobrodružný výlet pro každého, kdo se tam objeví s křesťanskými symboly. To ostatně pocítil na vlastní kůži 23letý Němec.

Ten byl 11. září osloven kolem 22.hodiny dvěma muži právě v uvedené čtvrti nedaleko metra. Všimli si kříže, který visel mladíkovi na dlouhém řetízku na krku. Poté, co se ho zeptali, proč se stal křesťanem, jeden z útočníků strhl mladíkovi řetízek z krku a hodil ho na zem.

Pak udeřil oběť do obličeje několikrát pěstí. Druhý muž ho držel, zatímco první útočník ho nožem pobodal v horní část těla.
Muži pak utekli a třiadvacetiletého muže zanechali na místě zraněného.

Útočníci byli popsáni takto:

První podezřelý (obrázek vlevo), pravděpodobně Afghánec, ve věku mezi 27 a 30 lety, asi 177 cm vysoký, má tmavé vlasy a plnovous.

Druhý pachatel (foto vpravo) je také ve věku mezi 27 a 30 lety, asi 173 cm vysoký a má vousy. Nejspíš jde také o Afghánce.

Je třeba dodat, že oba pravděpodobní Afghánci jsou stále na svobodě, přičemž před časem vydala právě berlínská radnice letos na jaře zákon, na základě něhož nesmí policie bezdůvodně stavět a kontrolovat příslušníky jiných ras a etnik.

Tedy v ulicích Berlína již lze zastavit v případě jakéhokoli podezření výhradně bělochy. Pokud se tedy tito Afghánci stále zdržují v Berlíně, jsou dnes již prakticky beztrestní, neboť se je nyní neodváží žádný policista ze strachu z nařčení z rasismu zatknout.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.