Na ostrov Lampedusa stále připlouvají tisíce  džihádistů (videa)

Na ostrov Lampedusa stále připlouvají tisíce džihádistů (videa)

Invaze džihádistů do Evropy pokračuje s nezmenšenou frekvencí. Část muslimských vetřelců připlouvá přes Kanárské ostrovy, část přes Itálii, většinou přistávají na ostrově Lampedusa, odkud se vydávají dál do Evropy. Přitom se jedná nyní zpravidla o Tunisany, přičemž v jejich rodné zemi není válka a dokonce tam nadále funguje turistický ruch.

I přesto ale Evropa tupě přijímá další invazisty. Nic nezměnil fakt, že nedávno tuniský vetřelec pár týdnů poté, co připlul na Lampedusu, brutálně zavraždil v Nice tři “podřadné káfiry”, přičemž dva z nich dekapitoval.

Současná likvidace cestovního ruchu se hodí právě především těm, kdo mají v plánu Evropu touto invazní muslimskou armádou zaplavit. Prázdné hotely a penziony nyní slouží právě k ubytování těchto islámských vojsk.

Kolaboranty je však třeba hledat i v jednotlivých evropských zemích. jsou jimi jak jednotlivé vlády, které proti islamizaci vlastních zemí nedělají v podstatě nic, tak neziskovky, velmi štědře dotované jak národními státy, tak z fondů EU či z různých pofiderních zdrojů typu Sorosovy vysoce ziskové neziskovky OSF, jež má k těmto účelům prakticky neomezené zdroje..

Bez těchto kolaborantů, v jejichž čele je sama EU, by nemohlo k tak rozsáhlé invazi vůbec docházet. V současné době se také hojně využívá faktu, že většina lidí je odváděna k zástupným “covidovým” problémům a vůbec nevnímá, že za jejich zády se Evropa plní nenávistnými invazními vojsky.

Na videa z Lampedusy se můžete podívat zde:

Teroristický výsadek
Nejčerstvější zásilka Alláhových vojáků

Jak jistě víte, tak podobná situace, jako na Lampeduse je i na Kanárských ostrovech, kde jsou nyní hotely plné afrických “raketových inženýrů a doktorů” většinou ze Somálska, Nigérie a dalších zemí černé Afriky. Podobná invaze jinak oblíbené dovolenkové destinace Evropanů se samozřejmě místním nelíbí, proto také proti invazi a přijímání afrických vetřelců do Evropy, před pár dny protestovali:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.