Itálie: Čtyři Severoafričané zaútočili na pár – muže brutálně zbili, ženu znásilnili

Itálie: Čtyři Severoafričané zaútočili na pár – muže brutálně zbili, ženu znásilnili

Itálie, coby první štace afrických vetřelců na cestě dál do Evropy, patří k nejvíce multikulturně obohacovaným evropským zemím. Podobně, jako v případě ostatních evropských zemí, uniknou informace o jednotlivých incidentech spíš jen výjimečně.

K velmi brutálnímu útoku došlo asi před týdnem v regionu Emilia, kde byl napaden pár. Muž (34 let), obyvatel Sorbolo Parma, byl velmi brutálně zbit a pobodán, přičemž čtyři útočníci ze severu Afriky se posléze soustředili na jeho partnerku.

Muž zůstal ležet opuštěný u silnice v tratolišti krve, zatímco jeho 37letá partnerka byla násilím odvlečena na vinici a pak znásilněna uvnitř blízké budovy.

Vypadá to, že obě oběti útočníky znaly. Vzhledem k utrpěným zraněním byli oba napadení převezeni do nemocnice v Guastalla (provincie Reggio Emilia) a poté převezeni a hospitalizováni v nemocnici v Parmě. Podle rekonstrukcí provedených vyšetřovateli útočil gang v noci 2.11. kolem 23:30. V domě, kam odtáhli ženu, kterou posléze všichni čtyři znásilnili, na ně čekala jejich známá, která jim s útokem pomáhala.

Všichni čtyři muži i žena, která byla jejich komplicem, byli zatčeni.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Čtyři Severoafričané zaútočili na pár – muže brutálně zbili, ženu znásilnili

  1. “Zákaz zabít člověka neruší právo zneškodnit nespravedlivého útočníka.
    Oprávněná obrana je závažnou povinností toho, kdo má odpovědnost za život druhého nebo za obecné dobro.”

    /Katechizmus Katolické Církve čl. 2321/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.