Dokonce i v Japonsku demonstrovali za Trumpa (video)

Dokonce i v Japonsku demonstrovali za Trumpa (video)

O volebních podvodech v souvislosti s prezidentskými volbami v USA se píše všude mimo mainstream, který už nějakou dobu oslavuje Bidena. Je vidět, že stále víc lidí po celém světě si uvědomuje, jaké nebezpečí pro svět může znamenat vítězství zástupců Deep state – demokratů.

Zde vlastně nejde ani o nějakou loutku Bidena, ale o to, kdo tuto marionetu na post nominoval. Že je kandidátem „hlubokého státu“ je více než jasné. Posílení této chobotnice, která má přes podvratné neziskovky chapadla po celém světě, by znamenalo další posílení jejich loutek, které jsou instalovány ve většině vlád, včetně těch evropských. Paradoxně má poslední roky US Deep state mnohem větší vliv v EU (přes EK), než v USA.

Ovšem zřejmě i Japonsko chápe, že vítězství demokratů není tím, co svět potřebuje. Asi právě proto vyrazili Japonci na demonstraci, kterou chtěli Trumpa alespoň na dálku podpořit:

Japonci fandí Trumpovi

Nakonec, stále není nic rozhodnuto. Už nyní je jisté, že nejméně 10 milionů hlasů bylo záměrně zaměněno a pro Bidena hlasovalo asi 7 milionů mrtvých lidí…

Na závěr jen podotýkám že ve všech zemích jsou jak odpůrci tak zastánci obou stran. Ostatně, neziskovky jsou takřka všude a mainstream je také ve většině zemí světa na straně demokratů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.