Britský premiér Keir Starmer vyhrožuje: „Pokud se Trump nedistancuje od Muskových prohlášení, ukončíme bezpečnostní spolupráci“

Britský premiér Keir Starmer vyhrožuje: „Pokud se Trump nedistancuje od Muskových prohlášení, ukončíme bezpečnostní spolupráci“

Extrémně neoblíbený britský premiér naráží na Muskova vyjádření k muslimských znásilňovacím gangům, které roky zcela beztrestně znásilňovaly britské nezletilé dívky.

Poté, co Musk tuto kauzu, která postihla tisíce dívek po celé zemi, připomněl, zmínil také fakt, že v době, kdy toto násilí probíhalo, jej kryly úřady, jejichž součástí byl svého času i samotný Starmer.

Tedy i on by měl být mezi řadou odsouzených za krytí mnohdy děsivých případů násilí. To vše je naprostá pravda, vždyť o kauzách se ví již roky a několik násilníků bylo dokonce odsouzeno.

Nicméně odsouzena nebyla drtivá většina samotných násilníků a ani těch, kteří pomáhali případy tutlat – od policistů přes místní úřady až po nejvýše postavené politiky.

Nikdo nechtěl být nařčen z rasismu, proto všichni mlčeli a nechávali i nadále dívky znásilňovat.

Připomenutí této kauzy  Muskem však Starmerovi vadí, proto nyní vyzval Trumpa, aby se k tomu vyjádřil a zároveň pohrozil ukončením bezpečnostní spolupráce.

Zajímavé však je, že sám Starmer pomlčel o výsadku několika set labouristů, kteří byli před volbami vysláni do USA, aby pomohli dělat kampaň pro Harrisovou.

Už to samo o sobě by mělo být popudem k ukončení spolupráce, avšak ze strany Trumpa. Uvidíme, zda budoucí americký prezident Starmerovi tento fakt připomene.

Trhliny se začínají ukazovat v takzvaném „zvláštním vztahu“ mezi Británií a Amerikou.

Podle BBC může britský premiér Keir Starmer ukončit bezpečnostní partnerství své země se Spojenými státy, pokud se Donald Trump nedistancuje od nedávných komentářů Elona Muska o znásilňovacích ganzích.

Nick Watt, reportér nočního pořadu BBC Newsnight, tvrdí, že Downing Street požaduje odpověď na to, zda tyto názory zastává výhradně Musk, nebo administrativa jako celek.

Vysvětlil:

Na nejvyšších úrovních vlády panuje absolutní zděšení nad štvavými slovy, která jsme viděli od Elona Muska.

Je to jen názor Elona Muska, nebo je to názor širší administrativy a nastupujícího prezidenta Donalda Trumpa?

Pokud je to to druhé, pak mohou existovat velmi, velmi vážné otázky ohledně povahy našeho probíhajícího bezpečnostního partnerství se Spojenými státy.

John Healey, ministr obrany, včera řekl:

„Bezpečnostní vztahy mezi Spojeným královstvím a USA jsou nejtěsnější, jaké jsme na světě měli. Jsme členy skupiny Five Eyes Group se Spojenými státy, Kanadou, Austrálií, Novým Zélandem a Spojeným královstvím.

Můžete mít takovou úroveň sdílení všeho, když jsou takové věci schváleny příštím prezidentem Spojených států?

Otázka, odpověď na tuto otázku, souhlasí s tím Trump? Tu ještě neznám.“

Zpráva přichází v době, kdy Musk, který je široce považován za jeden z nejmocnějších hlasů v nastupující Trumpově administrativě a kolem ní, pokračuje ve válce proti britské vládě a konkrétně proti Keiru Starmerovi kvůli pronásledování Tommyho Robinsona a odmítnutí zahájit vyšetřování skandálu se sexuálním zneužíváním dětí převážně pákistánskými muži, kteří znásilňují bílé britské dívky.

Kromě toho, že Musk ze svého účtu X tepal vládu za její spoluúčast na těchto strašlivých zločinech, dokonce zveřejnil anketu, ve které se svých 211 milionů sledujících zeptal, zda by Spojené státy měly „osvobodit Británii od jejich tyranské vlády“.

V jeho anketě dosud hlasovalo přibližně 1,8 milionu lidí. 58 procent lidí řeklo ano, zatímco 42 procent řeklo ne.

Starmer reagoval na Muskovy útoky na pondělní akci, ale nezmínil technologického magnáta jménem.

„Ti, kteří šíří lži a dezinformace tak daleko, jak je to jen možné, nemají zájem o oběti,“ prohlásil. „Zajímají se sami o sebe.“

„Líbí se mi tah politiky, silná debata, kterou musíme vést. Ale to musí být založeno na faktech a pravdě, ne na lžích. Ne na těch, kteří tak zoufale touží po pozornosti, že jsou připraveni ponížit sebe a svou zemi.“

Donald Trump mezitím zatím odmítl se k této otázce vyjádřit.

K prohlášení Starmera jen dodávám, že znásilňovací gangy jsou fakta a ne lži, stejně jako byly potvrzeným faktem snahy policie, úřadů a politiků vše krýt.

Ostatně, několik členů různých gangů již stanulo před soudem, nicméně mnoho dalších i díky politikům jako je Starmer zůstává na svobodě….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Britský premiér Keir Starmer vyhrožuje: „Pokud se Trump nedistancuje od Muskových prohlášení, ukončíme bezpečnostní spolupráci“

  1. Tommy Robinson nie je a nikdy nebol žiaden britský vlastenec /na rozdiel napr. od Nicka Griffina či Iana S. Donaldsona/. Fanaticky podporuje Izrael , podľa všetkého ho financujú neznámi „konzervatívni“ miliardári židovského pôvodu, na smrť nenávidí bielu rasu a kresťanov, chváli sa zvráteným multikulturalistickým zmýšľaním – vrátane podporovania „umiernených“ moslimov či dokonca krvilačných sikhských teroristov /svojho času obľúbených aj u CIA/. Verím,že v base ostane čo najdlhšie, resp. ho tam vyradí z obehu nejaký Pakistanec, resp. po dobytí UK moslimami dostane trest smrti dekapitáciou. Farage má pravdu, toho teraz väzneného /zatiaľ na 18 mesiacov/ exhiboša nie je správne žiadnym spôsobom podporovať /ako to robí Musk/ .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *