Evropa je velmi rychle islamizována, ale úplně stejně jsou na tom v podstatě i další kontinenty. Mnoho lidí však nechce žít v zemi pod právem šaría, kde jste nuceni ke konverzi k islámu nebo se z vás nakonec stává podřadný káfir – pokud tedy nejste za odmítnutí konverze rovnou zabiti.
Pro zájemce z celého světa jsou průběžně vydávány seznamy zemí, kde máte na základě určitých měřítek (vstřícnost k islámu daná zákony, počet muslimů v populaci, počet mešit apod.) prakticky jistotu, že zde aktuálně – a ani v nejbližších letech – islamizace nehrozí.
Slovensko je dlouhodobě jedinou evropskou zemí, která se v TOP10 zobrazuje. Pokud vás zajímá, proč tam nejsme my (i když ve videu jsou i záběry z protestů u nás), tak je to proto, že máme jedny z nejvstřícnějších zákonů ve vztahu k islámu v Evropě.
Hodně se zákony tímto směrem pohnuly zejména za doby, kdy byl ministrem vnitra Hamáček – právem přezdívaný Al Hamajda.
V té době bylo například vydáno nařízení (podpořené i ministrem školství Plagou), podle něhož musí škola povolit muslimkám chodit v hidžábu a byl schválen zákon o předsudečné nenávisti, na jehož základě byla odsouzena řada islamofobů, kteří napsali něco závadného na sociálních sítích.
Nicméně nyní se vraťme k tomu, jaké země se ve výše uvedené aktuální TOP10 prezentují. Jistě ne všechny by byly přijatelné pro život průměrného Evropana, nicméně pokud bude chtít před islamizací prchnout třeba Francouz, Brit nebo Švéd, pak by si nejspíš mohl v onom výběru tu „svoji“ zemi najít.
Většina ve videu zmíněných zemí má ve skutečnosti i nějakou tu muslimskou populaci, i když velmi malou, prakticky jde o promile. V několika uvedených zemích je však tato populace dokonce poměrně velká.
Například Indie a Srí Lanka mají významnou muslimskou populaci (10 – 15 %), ale nejsou islámu nakloněny, což znamená, že v daných zemích platí poměrně tvrdé zákony, které muslimy výrazně znevýhodňují po mnoha stránkách a každý útok z jejich strany je velmi tvrdě trestán, často jej odnáší celá rodina.
Do daných zemí se již také nesmí legálně přistěhovat žádný muslim.
Tyto zákony byly přijaty jako ochrana většinové komunity před islamizací a některé země výrazně přitvrdily po islámských útocích (např. velikonoční teror na Srí Lance v roce 2019 přiměl vládu přijmout tvrdé protimuslimské zákony, totéž v Indii, kde od severu probíhá tvrdý islám mečem či v Myanmaru, kde docházelo k častým útokům ze strany Bengálců).
A jaké země tedy figurují v aktuální TOP10?
SLOVENSKO, BHÚTÁN, SRÍ LANKA, INDIE, STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA, ČÍNA, ANGOLA, JAPONSKO, SEVERNÍ KOREA, MYANMAR
Konvertita vyškolený v Saudskej Arábii , vymývač mozgov mladých ľudí na trnavskej univerzite a obľúbenec médií na Slovensku Jozef Lenč /slovenský Vladimír Sáňka/ sa so stavom opísaným v článku nevie zmieriť a žiada urýchlenú stavbu mešít u nás /plus, pravdaže, zvýšený „dovoz“ moslimov a zakladanie madrás/ – zatiaľ máme iba zopár modlitební, mešitu ani jedinú. Samozrejme,že ani u nás mu nehrozí basa za podporu terorizmu a zabiť ho tiež nemá kto. Ešte pripomeniem Ficov sľub Švábovi , že na začiatok „dovezieme“ 100 000 „nevyhnutných pracovných síl“ /t. j. farebných zločincov a parazitov – Ukrajinci v tomto čísle zahrnutí nie sú/. Už aj preto by som nič nenamietal proti podobnému prevratu ako roku 2018.
Slovensko je /zatiaľ/ najmenej islamizovanou krajinou sveta a jedinou bez mešity. Majú ich už aj na Islande – či v Bielorusku, kde sa miestni Tatári musia pochopiteľne správať slušne a akýkoľvek prejav vahhábizmu sa tvrdo trestá. Podobne ako v Číne či Singapure.
Raz som čítal jednoduché riešenie, zverejnené myslím na nemeckej stránke. V mieste kde sa má stavať mešita stačí hodiť zdochnutú sviňu. Na nečistej zemi nemôžete stavať duchovný stánok, zakazuje to Korán. Zaujímavé riešenie, nemyslíte? Nepotrebujete zločin, stačia informácie.
Myšlenka na útěk vypadá dobře, jenže ty země nejsou nafukovací a otázka je, zda by nás některá z nich přijala. Nechceme-li žít pod právem šária, musíme se bránit a to včas. Ještě dříve, než těch muslimů bude u nás hodně. Vidíme, jak dopadla Anglie.