Pfizer je znovu žalován: Proč se BioNTech vyhýbá spravedlnosti?

Pfizer je znovu žalován: Proč se BioNTech vyhýbá spravedlnosti?

V několika státech USA i ve stále více zemích po celém světě se aktuálně řeší žaloby, které se týkají „doby covidové.“ Žalováni jsou jak politici, rádoby „odborníci“ a propagandistická média, tak výrobci takzvaných „vakcín.“

Žaloby byly podány zejména na Pfizer, Modernu a AstraZeneku, případně na vedení daných firem, které takzvané „vakcíny“ distribuovaly. Nicméně je alarmující, že v případě genového přípravku, který distribuovala firma Pfizer, není žalován výrobce – tedy firma BioNTech.

Naopak, ti, kteří pomáhali genové jedy vyvíjet, nakonec získali Nobelovu cenu za medicínu. Přitom stále více studií již potvrzuje, že tyto injekce mají obrovskou škálu vedlejších účinků – a nejsou tedy bezpečné ani účinné.

Žaloby se většinou soustřeďují právě na lhaní výrobců a zatajování vedlejších účinků.

V některých státech USA byla společnost Pfizer žalována kvůli své „vakcíně“ proti Covidu. Legálním výrobcem a „vlastníkem“ produktu je německá společnost BioNTech. To je uvedeno nejen na obalu výrobku, ale také ve schvalovacích dokumentech.

BioNTech byl dokonce zodpovědný za preklinické a klinické studie.

Společnost Pfizer byla žalována v pěti státech USA, včetně Kansasu a Texasu, za zavádějící marketingová tvrzení související s „její“ vakcínou proti Covid-19.

Novinář, který pod pseudonymem Robert Kogan informuje o evropských záležitostech, si položil otázku, proč je stíhán pouze Pfizer, ale nikoli německá společnost BioNTech, která je legálním výrobcem a „vlastníkem“ produktu.

Kogan také zdůrazňuje, že ve skutečnosti nelze mluvit o marketingu. Nakonec byla takzvaná „vakcína“ zakoupena vládou USA. A byl to především Bílý dům a státní vlády, které nutily nebo donutily občany k aplikaci experimentálního přípravku. 

Kansaské státní zastupitelství nemuselo dělat mnoho průzkumu, aby zjistilo, že Pfizer vyráběl lék jménem BioNTechu, to bylo jasně uvedeno na obalu produktu, zdůrazňuje Kogan a představuje odpovídající snímek obrazovky:


Balení „vakcíny“ BioNTech

BioNTech je také uveden jako odpovědný výrobce ve všech příslušných schvalovacích dokumentech, jako jsou dokumenty  amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).



 

„Pokud byla učiněna nějaká zavádějící prohlášení, (…) možná i nehorázně podvodná tvrzení, pak samozřejmě byla učiněna v rámci schvalovacího procesu,“ pokračuje Kogan.

Ale i zde je vztah mezi klientem (BioNTech) a dodavatelem (Pfizer) úplně stejný jako ve výrobním procesu. Pfizer je  zástupce společnosti BioNTech, jak je také patrné z žádosti o biologickou licenci.



Společnost Pfizer také nebyla sponzorem klinického hodnocení „vakcíny proti Covid-19.“ Jak je vidět z položky Clinicaltrials.gov, za to byl zodpovědný BioNTech .

„Kde můžete najít něco o společnosti Pfizer? Ve skutečnosti, pokud posouváte stránku mnohem dále, najdete Pfizer identifikovaný jako „spolupracovník BioNTech“ a „vyšetřovatel.“

Jinými slovy: Pfizer byl zkoušejícím, který provedl klinickou studii jménem BioNTechu,“ říká Kogan.

Celý preklinický program, tedy testování na zvířatech prováděné před zahájením testování na lidech, také provedla společnost BioNTech bez jakéhokoli zapojení společnosti Pfizer (zde a zde). To platí i pro slavnou biodistribuční studii na krysách Wistar, říká Kogan.

Ta byla sponzorována společností Acuitas, kanadským výrobcem lipidových nanočástic, ve kterých je zabalena mRNA BioNTechu.

Za zmínku také stojí, že Pfizer sdílí polovinu svých zisků z prodeje „vakcíny“ proti Covid-19 s BioNTechem. Kromě toho měla společnost BioNTech významné zisky.

Celkově společnost BioNTech vydělala více než společnost Pfizer z prodeje vlastního produktu v USA i v zahraničí.

Kogan odhaduje zisky, které BioNTech vydělal v letech 2021 a 2022 z prodeje své „vakcíny“ proti Covid-19, na více než 31 miliard dolarů.

Pro rok 2023 přibyla zhruba další miliarda. Zisková marže společnosti byla téměř 80 procent, což je asi třikrát více než u společnosti Pfizer.

„Pokud byl americký lid skutečně uveden v omyl, jak se může generální prokurátor Kansasu a ostatní generální prokurátoři nestarat o toho, kdo má z podvodu prospěch?“ ptá se Kogan sám sebe.

Proč se tedy soustředit na agenta a ne na klienta, na komplice a ne na pachatele? Jak je možné, že generální prokurátor USA nevidí to, co je jasně zřejmé z dokumentů: totiž primární odpovědnost BioNTechu?

To jsou důležité a logické otázky. 

Musíte si ale položit jinou otázku: Proč vlastně byli šéfové společnosti BioNTech, manželé Özlem Türeci a Ugur Sahin, v roce 2021  vyznamenáni  německým spolkovým záslužným křížem ?

Za takzvanou „vakcínu,“ která způsobila nespočet, někdy vážných vedlejších účinků a dokonce i úmrtí.

K výše uvedenému jen připomínám, že nejen v USA, ale ani v žádné další zemi, kde byly podány v souvislosti s genovými injekcemi žaloby i na výrobce, nebyl BioNTech žalován, všude žaloba směřovala jen na Pfizer.

A ten má neprůstřelné smlouvy, které ho zprošťují viny.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *