Než půjdeme k tomuto případu, který jasně potvrzuje, že Evropa má být islamizována, na čemž se již roky pilně pracuje, na chvíli se vrátíme k demonstraci muslimů v Hamburku, kde požadovali přeměnu Německa v chalífát pod právem šaría.
To by samozřejmě znamenalo něco ve stylu saúdskoarabského režimu či možná spíš toho, co předváděl ISIS, neboť to byl islám ve své ryzí podobě.
Když se deník Bild snažil zjistit, zda budou organizátoři nějak potrestáni, tak se dozvěděl, že se nikdo nedopustil ničeho trestného, neboť vyzývat k chalífátu není nezákonné.
Tedy zatímco účastníci demonstrací prezentovaných jako „krajně pravicové“ jsou kontrolováni a registrováni, tak pochod islámských radikálů je naprosto v pořádku.
Jak sdělila policejní mluvčí, tak výzva k vyhlášení chalífátu není trestným činem. Nikdo tak nebude potrestán a příště si mohou davy muslimů opět vyrazit žádat založení chalífátu pod právem šaría jak libo.
V porovnání s tím, jak byli biti pokojní demonstranti proti coviodvé diktatuře, je velmi dobře vidět, kdo je dnes v Německu skutečně ceněn a kdo je považován za plebs.
A nyní se ukazuje, že islámskými radikály, kteří požadují zavedení práva šaría, jsou infiltrována i německá veřejnoprávní média. Zatímco alternativní hlasy s jinými názory nesmí být v těchto médiích zásadně slyšet, požadavky na zavedení práva šaría jsou přijatelné.
Jen by mne zajímalo, jak se to slučuje s německou vládou prosazovanou LGBTQ agendou…
Kritičtí novináři z alternativních médií jsou na černé listině v talk show veřejnoprávní televize. Na druhou stranu, institucionální novináři nebo redaktoři talk show, kteří jsou outsourcováni za nehorázné honoráře, nemají problém s reklamou na chalífát a šaríu.
To se stalo obzvláště drastickým v talk show ARD „Hart aber fair.“
Obzvláště pikantní na tom je, že žena, která více či méně otevřeně vedla kampaň za chalífát a právo šaría, je členkou vysílací rady Hesenské veřejnoprávní rozhlasové a televizní společnosti.
Muslimka, která se před kamerou objevila v mechově zeleném šátku a těžkém kabátě, zasedá ve výboru, který má kontrolovat veřejnoprávní vysílání. A tak prý dostala pozvánku do pořadu.
Podle svých webových stránek se Khola Maryam Hübsch narodila ve Frankfurtu v roce 1980 a je novinářkou, publicistkou, umělkyní mluveného slova a aktivistkou.
Píše mimo jiné pro Frankfurter Allgemeine Zeitung, Frankfurter Rundschau, Welt, Zeit, Taz, Freitag a také pro veřejnoprávní stanice Deutschlandfunk a NDR.
Její priority, které sama uvádí, jsou striktně upraveny tak, aby byly slučitelné s islámem a rudo-zelenou: „Tolerance v islámu, šaría a sekularismus, feminismus, ekoislám, protimuslimský rasismus, islámský mysticismus.“
Na svých webových stránkách nabízí přednášky na následující témata:
- Protimuslimský rasismus
- Mezi rapem a recitací – základy teroru IS
- Pravicový populismus a německý strach z islámu
- Islám a feminismus
Jejím otcem je konvertita k islámu a levicový radikál, osmašedesátiletý „Hadayatullah“ – rozený Paul-Gerhard Hübsch. Konverze zašla tak daleko, že podle islámské tradice sám zařídil sňatek pro svou dceru Kholu Maryam, která se pak dostala do vysílací rady a nyní také do talk show.
Zatímco Mario Voigt z CDU Durynsko v pořadu řekl, že „šaría a chalífát nepatří do naší země,“ Hübschová chválila svého islámského vůdce v nejvyšším tónu: „Patřím ke komunitě, která má chalífu. Celosvětového chalífu.“
Rodačka z Frankfurtu je členkou ahmadíjské komunity, kterou vede Pákistánec Mirza Masroor Ahmad (73), jak vysvětluje „Bild„: Pro Hübschovou je chalífa světovým politickým vůdcem, který se zavázal k míru.
Hübschová se nezmiňuje o náboženském fanatismu chalífů. Například předchůdce chalífy ahmadíjské komunity Hazrat Mirza Tahir (†75) podle zprávy řekl: „Každý, kdo jí vepřové, se stává homosexuálem.“
Mládežnická organizace Ahmadíja před lety prohlásila: „Nestydaté zvíře, jako je prase, formuje nebo podporuje vyjádření určitého chování konzumenta.“
Klamroth chtěl od Hübschové vědět, zda nevidí demonstraci v Hamburku jako problém – navzdory heslům jako „diktatura hodnot“ nebo „chalífát je řešení.“ Místo toho, aby se od ní distancovala, Hübschová volá po diferenciaci demonstrace:
„Problém je, když demonstrace není klasifikována. Je to malá menšina. A také jak těmto heslům rozumět.“
Když člen CDU Voigt Hübschové vyčítal, že šaría do Německa nepatří, muslimka z veřejné správy oponovala, že šaría má jen dobré stránky:
„Pokud je muslim dobrý ke svým sousedům, pokud je oddán obecnému blahu, pokud se zapojuje do dobrovolné práce, pak se řídí právem šaría.“
Hübschová pak dodává: „Muslimové se musí řídit zákony země, ve které žijí. To je součástí práva šaría. Konstrukce, kterou politici předkládají, že existuje rozpor mezi šaríou a státem, je fantazie.“
Hübschová předstírá, že Základní zákon (pozn.: německá Ústava) neexistuje.
Povinné nošení šátků a diskriminace žen, bičování, amputace rukou a nohou za krádeže, kamenování za „přestupky“ jako je homosexualita a mnoho dalších věcí se děje v islámských státech právě ve jménu práva šaría.
Novinář Julian Reichelt to v pořadu „X“ shrnul tak, že zveřejnil fotografii z talk show s následujícím komentářem:
„Abych vysvětlil, co znamená chalífát: Šest ze sedmi hlav, které jsou zde vidět, by bylo v chalífátu nabodnuto na kůly a žena by nebyla v televizi, ale s dětmi v kuchyni. Klamroth (moderátor) by možná nebyl nabodnut na kůl, ale rychle by konvertoval.“
Neexistuje lepší způsob, jak se zaměřit na skutečnost, že je nám předkládána reklama na právo šaría a chalífát ve veřejné službě za naše povinné poplatky.
Vysílací rada společnosti Hessenian Broadcasting Corporation.
https://cz24.news/nemecka-media-kam-emigrovat-tipy-pro-vsechny-kteri-planuji-uprchnout-z-nemecka/